Skocz do zawartości

I co dalej


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

niektórzy z was pokończyli gimby, gdzie dalej idziecie?

ja dostałem się do technikum na profil mechatronika który bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie w ogóle uczęszcza na kierunki informatyczne ? Czy to forum dla elektryków czy programistów? :P

panuje tu powszechne przekonanie, iż jak ktoś idzie na takie kierunki, zostanie nauczycielem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie w ogóle uczęszcza na kierunki informatyczne ? Czy to forum dla elektryków czy programistów? :P

Ja. Jestem na mat-fiz-inf w LO i dobrze mi z tym :) . Ale to głównie dlatego, że technika w moim mieście są na strasznie niskim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ekstra ojciec pracuje w philipsie i jest ciągle najlepszym pracownikiem, więc będzie mi mógł załatwić pracę po technikum albo praktyki, chociaż jeszcze studia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE tam ja tam wolę liceum :) Tylko jak ku.. ja pier... jestemw takiej wkur... może nie będe klnać, ale jak zcytam forum to żalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll...

Jeszcze nie wiem kurde czy nie rozumiem rasistów, że ktoś jest gorszy, aj jestem nowy sącz,a 3/4 to jakaś wieś, kurde jak ja widzę KNS rejestarcje czyli poza miastem to mnei już cofa jak ide do galeri sandecji czy do "galeri" Europa to na parkingu same KNS KNS KNS, ALE JAK TERAZ CZYTAM SKĄD TO NA 35 OSOÓB W KALSIE BEDZIE 5 Z NOWEGO SĄCZA, jeszcze co piszą, nie wiem po co ja to pisze ale jak już zaczołem msuze przeżyc te trzy lata!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE tam ja tam wolę liceum smile.gif Tylko jak ku.. ja pier... jestemw takiej wkur... może nie będe klnać, ale jak zcytam forum to żalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll...

Jeszcze nie wiem kurde czy nie rozumiem rasistów, że ktoś jest gorszy, aj jestem nowy sącz,a 3/4 to jakaś wieś, kurde jak ja widzę KNS rejestarcje czyli poza miastem to mnei już cofa jak ide do galeri sandecji czy do "galeri" Europa to na parkingu same KNS KNS KNS, ALE JAK TERAZ CZYTAM SKĄD TO NA 35 OSOÓB W KALSIE BEDZIE 5 Z NOWEGO SĄCZA, jeszcze co piszą, nie wiem po co ja to pisze ale jak już zaczołem msuze przeżyc te trzy lata!!!!

ale jak skończysz gimbazę to tutaj wróć i zacznij się wypowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już dawno po liceum i moge wam powiedzieć że profil zarządzanie informacją jest całkiem spoko jeśli nie traficie na klasę typu "poszedłem tu bo inne zajęte" albo na szurniętą babe która w 2 klasie gdzie już powinien być php każe robić krzyżówki z kubusiem puchatkiem. Byliśmy cały rok do tyłu. Ale ogólnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest tak, że po liceum jest się nikim :), chyba że się naprawdę na czymś zna. Dużo osób

napala się na licea bo trzy lata bo fajnie bo coś tam a potem by się przydało na jakieś studia, hmm,

bierzemy politologię, albo nie, administrację, a potem wykładamy chemię na uniwersytecie Tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wybiera się na studia to te uprawnienia to tak mu są potrzebne jak nie powiem co :). Np. z tytułem

inżyniera można o wiele więcej niż z tytułem technika i wtedy ten drugi jest już w zasadzie niepotrzebny. A jeśli ktoś

nie idzie na studia i nie zdał egzaminu to zawsze ma jakąś wiedzę i umiejętności i może się tym pochwalić

na rozmowie kwalifikacyjnej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ekstra ojciec pracuje w philipsie i jest ciągle najlepszym pracownikiem, więc będzie mi mógł załatwić pracę po technikum albo praktyki, chociaż jeszcze studia :)

 

Mój Ojciec jest prezydentem Stanów Zjednoczonych, więc będę miał szanse na prezydenta.

 

ironia : D

 

ja także cieszę się że idę do technikum, wolę rok dłużej pochodzić, nabyć doświadczenia i móc pracować od razu po średniej ze studiami zaocznymi :)

 

No i tu muszę Ci polać piwo :D Sam tak zrobię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie źle to się przepiszę, na razie jestem wesoły i są wakacje, więc mi ich nie psuj bo będę zaraz myślał ( O KURNA, ALE JAK TO SERIO JEST PORAŻKA? ALE KTOŚ INNY MÓWIŁ, ŻE NIE! )

itp. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj do 12 mieli ogłosić wyniki i się dostałem do technikum na profil elektroniczny, tylko, że ja elektroniką(taką prawdziwą nie żaróweczką i baterią) bawię się od 6 klasy podstawówki, wtedy kupiłem laminatu trochę i zacząłem płytki trawić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...