Skocz do zawartości

Glorious


waxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrzuccie tez w formacie jpg bo za chiny nie sciagne a chcialbym zobaczyc jak to wyglada :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade na internecie 16kbps przez telefon, sciagnac obrazek 400kb to problem, a dla Was zuploadowac jpgi to juz nie problem :P

 

EDIT: nom, moze byc, ale ja chce zobaczyc jakies fajne efekty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: nie wiem co ty masz do mini mapy w niektórych grach są gorsze a w heroesie w potyczkach czy w Disciplesie chyba w ogóle nie było a chyba ta gra jeśli ma skądś czerpać jakieś pomysły to chyba z tych tytułów. Oczywiście nie wszystko, noo i autorzy powinni dodać coś od siebie.

 

Mi się tam wszystko podoba i czekam na beta testy mam nadzieję że nie będą w najbliższym tygodni, bo wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodam nic co juz nie zostalo powiedziane na temat tego ze gierka jest fajna. Sam chetnie pogram.

 

Zauwazylem jednak, ze w walce wrecz jednoska podbiega do przeciwnika, a potem wraca na swoje miejsce, troche bez sensu jak dla mnie :P no chyba ze to jakas specjalna wlasciwosc tej jednostki?

Generalnie to jakies latajace/szybkie jednostki moglby by miec taka zdolosc 'hit & run', ale normalny chlop gdy podbiega do przeciwnika to powinien juz tam zostawac.

 

Dodam tylko swoje dwa grosze co do taktyki, luzne propozycje:

 

- Jedna jednostka w armii bylaby generalem, mialaby specjalna umiejetnosc ktora dodawalaby modyfikatory jednostkom ktore sa odpowiednio blisko niej.

 

- Z czasem, gdy jakas jednostka zdobylaby odpowiednio duzo doswiadczenia rowniez moglaby zdobyc taka umiejetnosc stajac sie kapitanem, modyfikatory by sie nie kumulowaly z takich jednostek.

 

- Widzac ze mapa jest calkiem spora spokojnie mozna by pobawic sie w jakies flankowanie przeciwnika, majac kilka jednostek z umiejetnoscia, nazwijmy ja 'przywodctwo' gracze mogliby sobie formowac ze 2-4 oddzialy i probowac zrobic cos ciekawego na mapie a nie tylko isc jedna kupa na czolowe uderzenie.

 

- Czary powinny wywierac presje na gracza i to jakie decyzje podejmie, szybki przyklad: Z jednej strony czar 'Strach' ktory sprawia, ze jednostka, ktora jest zbyt daleko od jednostki z umiejetnoscia 'przywodctwo' nie moze nic wykonywac nic przez 2 rundy, z drugiej strony czar 'Kula Ognia' ktora karze tych ktorzy tzrymaja sporo jednostek zbyt blisko siebie.

 

- atakujac w wrecz od boku lub od tylu powinno dawac dodatkowe modyfikatory do trafienia/obrazen.

 

- widzialem ze jest strzelanie przez wlasne jednostki, a moze by tak wykorzystac wlasnie oslanianie swoich silniejszych jednostek slabszymi (napewno byloby bardzo popularne wsrod goblinow i orkow ;)).

 

W sumie to narazie tyle ile udalo mi sie wymyslic zaraz po przebudzeniu.

 

good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 'hit & run' tylko włócznia, czy widły mają większy zasięg niż miecz, chociaż same animacje średnio to obrazują.

 

Po wydaniu bety oraz ukończeniu systemu czarowania zajmiemy się wprowadzaniem bohaterów (generałów), będą oni zdobywali lvle, będziesz im kupował ekwipunek, itp.

 

Nie ma sensu, skoro będą bohaterowie

 

Każdy stosuje taktykę jaką chce, tutaj akurat się nie wysilałem na filmiku, ze względu na inne sprawy na głowie :)

Powiem tylko, że gdy stoisz pod drzewem masz +20 do evasion z ataków dystansowych.

 

Czary już mamy bardzo ciekawe zaprojektowane, ale w grze na razie ich nie dodajemy

 

Nad tym pomyślimy, kiedyś miało tak być ale wypadło z głowy

 

Tak jest, nie można strzelać przez jednostki przeciwnika, ale zostaiwliśmy możliwość strzelania przez sprzymierzeńców

Podczas bitwy łucznicy zawsze stali w drugim rzędzie

 

w sumie gnysek/yxe moglbys odbanowac antego >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rifresz!

Chcialbym oglosic ze szukamy 5 testerow do closed bety. 3 osoby musza miec zew ip/przekierowane porty (czyli zwykly net z neo/netii czy cos a nie raidowka/telefon). Chetnych bym prosil do napisania w tym temacie jak mozna sie skontaktowac.

 

I maly teaser hordy no i sorcow , sorry za nagrywanie tosterem olejcie ta krew, wiem ze w zlym miejscu sie pokazuje

 

sorc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce, radiówka play, a że to turówka to mit o złym działaniu na radiówkach takiej gry obalam chyba że skopaliście system sieciowy (w co gorąco chcę wątpić) więc jak najbardziej byłbym rad przetestować grę, przynajmniej RAZ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na razie sieciowka jest na protokole udp, bede musial przepisac kiedys :S

UDP cechuje skuteczność docierania pakietów więc nie ma mowy że radiówka będzie je gubić, nie może być przecież w turówce tak gęsta komunikacja pomiędzy dwoma klientami żeby cokolwiek lagowało, więc nie pisz "niestety" bo tracę nadzieje że zagram :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...