Skocz do zawartości

Minecraft


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Kofel

Choćby dlatego że grabarz to chamskie dzieciadło które zmiast przeciwnów używa wuglaryzmów a chęć zemsty na uzytkownikach którzy lubli mój serwer i potępiali jego zachowanie nie miała by końca.

 

Według mnie to serwer Lionx'a powinien stać na 24/7 Aye!

 

edit: ale go pojechalem o je! lion stawiaj serw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to właściwe miejsce na to pytanie, ale mam taki problem, wczoraj jeszcze mogłem normalnie grać w minecrafta, lecz dzisiaj niezależnie, czy to na serwerze Kofela, czy podczas rozgrywki singleplayer w przeglądarce wyświetla mi się tylko czarne tło(ale jak kliknę myszką na okno gry to nadal jest czarne, ale jak poruszam sie to slyszę kroki i jak cos burzę, czy buduję, słyszę to, tak samo jak soundtracki), zamiast okienka gry. Przeinstalowałem Javę, mam najnowszą wersję. Nie wiem, w czym może tkwić problem. Pomożecie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... właśnie to zauważyłem... Kiedy odpalą?! ja kce! Btw. Morro mi zbudował biblioteke pod statkiem, ja sobie nie życzę! i, jak wejdę na serwer to podziemia mają byc Morro czyste, inaczej pozwę cie o przeszkadzaniu w pracy, i stracisz licencje budowniczego. Farkraj/kofel na pewno to widzą, ale zrobię to official!

 

e, jeszcze zapraszam na tinychat, online chat minecrafta z mikro bedzie to pogadamy. i jeszcze legwan online jeśli bedzie płynnie chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...