Skocz do zawartości

Temat z seri: Psychol


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Na plemionach zrobiłem wioskę (kiedyś) i mi sie już nie chciało grać bo na innym świecie chciałem to napisałem: FARMA PUBLICZNA ZAPRASZAM, i spichlerz rozbudowałem. Wczoraj z nudów kolesia nią zaatakowałem (moja wieś 190pkt jego 3000pkt) i to był atak 20 pik i 30 mieczy. No nic, oczywiście padli, ale tak dla jaj wysłałem. Dzisiaj to samo zrobiłem. I tak siedzę.. myślę... i jak jeb**em śmiechem. No bo ten koleś musi być śmiesznie poirytowany albo zdezorientowany jak widzi że co chwile mu idzie atak z wioski FARMA PUBLICZNA ZAPRASZAM i po 20 mieczy i pik :D Bawi mnie to tak że zatykam nos i usta żeby sie nie śmiać (jest późna pora i tata by mówił: młody spać a nie tam sie śmiejesz etc.)

 

No i to jest ten mój humor dziwny, nikogo innego to zapewne nie bawi :S

 

 

hah.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość worek piasku
Na plemionach zrobiłem wioskę (kiedyś) i mi sie już nie chciało grać bo na innym świecie chciałem to napisałem: FARMA PUBLICZNA ZAPRASZAM, i spichlerz rozbudowałem. Wczoraj z nudów kolesia nią zaatakowałem (moja wieś 190pkt jego 3000pkt) i to był atak 20 pik i 30 mieczy. No nic, oczywiście padli, ale tak dla jaj wysłałem. Dzisiaj to samo zrobiłem. I tak siedzę.. myślę... i jak jeb**em śmiechem. No bo ten koleś musi być śmiesznie poirytowany albo zdezorientowany jak widzi że co chwile mu idzie atak z wioski FARMA PUBLICZNA ZAPRASZAM i po 20 mieczy i pik :D Bawi mnie to tak że zatykam nos i usta żeby sie nie śmiać (jest późna pora i tata by mówił: młody spać a nie tam sie śmiejesz etc.)

 

No i to jest ten mój humor dziwny, nikogo innego to zapewne nie bawi :S

 

 

hah.png

Czy to jest śmieszne?
Już nadbiegam z odpowiedzią.

 

Sprawa wygląda jasno - każdy ma inne poczucie humoru, drogi Easefulu. Ty się śmiejesz z plemion, ja umieram ze śmiechu przy filmach pokroju Mad Mutilator, a niejaki Krynior natomiast śmieje się z automatów z kawą. Jesteś całkowicie zdrowy psychicznie, możesz patrzeć na kaloryfery w spokoju.

 

Pozdrowienia dla pików i mieczy (i pracowników spichlerzu).

 

ps. Halp Studio pracuje właśnie nad nowym projektem - Przygodami Kapitana Papryki. Pierwszy odcinek już jest i zainteresowanych zapraszam tutaj: klik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...