Skocz do zawartości

Clico


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

witam pragnę poinformować yż nie dłógo powstanie mini gra przygodowa Clico mini w każdym znaczeniu

o grze

 

-małe poziomy chodź każdy coraz trudniejszy.

 

-wielka dawka przygody.

 

-gra ma w sobie również zręczność i akciję także wielka kompilacja typów gier w jednym.

 

-realne zdarzenia a nie jak np w tomb raiderze chodzące posągi czy też wisielec który do nas mówi.

 

-walka z dzikimi zwierzętami w realny sposób to jest mały chłopak a nie lara croft.

 

-i wiele wiele innych.

 

fabułka:

Witaj w Grze Clico !!

 

ta mini gierka zabierze cię w miejsca pełne przygód i niebezpieczeństw.

 

 

 

 

fabułka:malutki chłopczyk o imieniu clico ma dość tego że naśmiewają się z jego koloru włosów i ubranka,postanawia odciąć się od otaczającego go świata i uciec gdzieś szybko zdaję sobie sprawę że to był zły pomysł ale wie też że się zgubił i nikt po niego nie przyjdzie,jest głodny bez jedzenia wsród dzikich zwierząt zdany sam na siebie czy sobie poradzi zależy od ciebie.

 

 

uwaga:za każdy ukończony poziom dostaje się lvl up wysokie lvl proszę zgłaszać na moją strone ze zdjęciem waszego lvl-u abym miał dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levele ..... a coś można za nie kupić ? A jaki on ma kolor włosów i ubranka ? Gdzie uciekł ? I ostatnie pytanie , Czym się walczy ?

Clico ... jak zobaczyłem te nazwę to pomyślałem że chodzi o klikanie :D . Małe poziomy , czemu nie duże :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
witam pragnę poinformować yż nie dłógo powstanie mini gra przygodowa Clico mini w każdym znaczeniu

 

Byle nie pod względem jakości...

 

-małe poziomy chodź każdy coraz trudniejszy.

Chodź dziecię, ja cię ortografii uczyć każę...

 

-gra ma w sobie również zręczność i akciję

To chyba to samo, nie? Chyba, że "akcija" to jakieś nowe zwierzę, o którym nic nie wiem...

 

-realne zdarzenia a nie jak np w tomb raiderze chodzące posągi czy też wisielec który do nas mówi.

 

-walka z dzikimi zwierzętami w realny sposób to jest mały chłopak a nie lara croft.

 

Znaczy się, machamy rękami i krzyczymy przez łzy "Maaa-aa-mooo..." tuż przed tym, jak tygrys czy inszy niedźwiedź rozszarpuje nam gardło? Bo tylko tak wyobrażam sobie realną walkę chłopczyka z dzikimi bestiami.

 

szybko zdaję sobie sprawę że to był zły pomysł

Co to, kurna, wynurzenia osobiste dyzmka?

 

jest głodny bez jedzenia

Trudno raczej być głodnym z jedzeniem.

 

wsród dzikich zwierząt zdany sam na siebie czy sobie poradzi zależy od ciebie.

Jeśli ta gra faktycznie jest taka realna, to smarkacz umrze marnie po góra dobie, dwóch.

 

uwaga:za każdy ukończony poziom dostaje się lvl up wysokie lvl proszę zgłaszać na moją strone ze zdjęciem waszego lvl-u abym miał dowód.

 

Wyedutuję sobie screena w Photoshopie i wstawię sobie np. poziom milionowy, a co! A tak w ogóle to co dostanę za wysoki level?

 

z początku będzie łatwo ale potem coraz trudniej

 

A to ci innowacja...

 

a grafika taka fleshowa

 

Znaczy się - mięsna?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

wan za brak screenów.

po co teraz mówisz, żebyśmy wrzucali screeny z wysokimi lvlami, skoro to zapowiedź?

 

@up: śmiszny avek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcee zobaczyć Twoj szablonik, oonik-onik-onik,

chcee byś założyła skriny, riiny-riny-riny,

Korodzik dziś pokazał rogi, roogi-rogi-rogi,

a Ty to popraw - bo - zbanuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha... rymy pierwsza klasa :P

 

Look at this:

Psysiu pokaż swoją władzę, władzę, władzę, władzę

pokaż jak tu działa gadżet, gadżet, gadżet, gadżet

gadżet zwany klawiaturą, zwany klawiaturą

wciskając enter byyyyyyyyyy zbaaaaaaaaaaaaanować gooooo!

 

Wyskosz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś screeny? Nie ściągam w ciemno

Co chcesz ściągną? gacie?? :sp_ike: sorka za ironię ale to jest zapowiedź i posty tego typu nie wnoszą nic do tematu

 

małe levelki robionę w paincie a clico ma brązowe włosy,i różowe ubranko w grze będzie realnie i nastrojowo do danego lvlu z początku będzie łatwo ale potem coraz trudniej,a grafika taka fleshowa.

skoro robisz tę grę od jakiegoś czasu to może warto, by się było pochwalić, chociażby jakimiś rysunkami postaci, a nie zakładasz tematy, a w ogóle nie dajesz nic po za opisem. Ja bym na miejscu adminów dał Ci bana i każdemu user' owi, który mimo warn' ów popełnia dalej te same przekroczenia dawać bana góra 3 szanse. Myślę że po trzech warnach każdy już się "gapnie" że tego nie wolno robić no chyba, że ort i interpunkcja, ale to też chyba nie jest problem walnąć tekst do Worda lub po prostu zainstalować Mozillę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żadnych wiadomości , ten temat ożyje jak coś będzie nowego , oryginalnego , nadzwyczajnego . Jakieś ukryte poziomy w których można znaleść jakieś ciekawe rzeczy . Na takie coś ja czekam ! I co w tym śmiesznego że Clico ma brązowe włosy ? Czemu się z niego śmieją ? A ubranko różowe .... Clico naprawdę jest głupi , jakby nie mógł się przebrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...