Skocz do zawartości

nowe demo


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, zrobiłem demo mojej nowej gry, wiem że jest bardzo krutkie, nie ma tam menu ani pomocy. W grze chodzimy krasnoludem i walczymy. (narazie są tylko 3 rodzaje preciwników)

Czerwony pasek to życie. Zielony to mana a żółty to siła. (aby wykonać atak siła musi być na full)

jeśli zauważycie jakieś poważne błędy to piszcie (wiem że na początku pierwszy przeciwnik idzie w miejscu i że czasami nasza postać ma niepasującego do wykonywanej czynnosci sprita).

 

 

Sterowanie:

poruszanie - STRZAŁKI

atak - Z

magia - X

skok - C

drugi rodzaj ataku - skok + atak

wyjście - ESC

 

oto link

http://rapidshare.de/files/21545703/Demo.rar.html

 

Nie mam pomusły na nazwe dla gry, więc jeśli ktoś wymyśli coś fajnego to prosze o propozycje. Tylko nie pisać mi czegoś w stylu " NO NAME "!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :]

Fajny pomysł z tym ze zaslania sciana "ucieczke" z pola bitwy :)

Tylko wg. mnie te pioruny biora za duzo many, a ten duzy potwor ciut za duzo hp.

Bledow nie znalazlem :P

Przypomina mi czasy kiedy calymi dniami gralem w pegasusa :( Ta grafika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze tak jest poniewarz mam ustawione ze gdy np. naciśniesz LEWO sprite zmienia sie na idącego w lewo, gdy puścisz LEWO sprite zmienia sie na stojącego patrzącego w LEWO. Gdy bedziesz przytrzymywał np. LEWO i puściesz PRAWO sprite się zmieni na patrzącego w prawo, mimo ze nadal będzie szedł w LEWO, sami już chyba rozumiecie. To dla mnie najprostszy sposób poruszania do zrobienia.

 

Mam pytanie, jesli zauważyliście, gdy postać zostanie uderzona nad jej głową pokazuje się chmurka z jękiem, czy waszym zdaniem przeciwnikom też powinny pokazywać się chmurki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...