Skocz do zawartości

GG Emotikon Invasion


Adamg1996

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: GG Emotikon Invasion

 

Gatunek: platformówka

Opis:

Chodzimy czarodziejem (emotikonem) po GG World.

Narazie więcej nie mogę wymyśleć.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Adamg1996

Fabuła:
Adamg1996

Grafika:
Adamg1996 , GG

Muzyka:
narazie brak

Screeny:

E]: Link do okrojonego demka (tego ze screena + trzeba znaleść gwiazdke żeby przejść do następnego level'a + kwadraty '?' znikają gdy ich się dotknie ) :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić tło na pasujące, wymienić/wyeliminować te kwadraciki (czymkolwiek one są), wyrównać wielkości oraz dopasować wszystko ładnie do siatki. Oraz wykazać się większą pomysłowością, jeżeli chodzi o wykorzystywanie obrazków z GG - masz pełen zasób emotikonek, a wykorzystałeś tylko kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny crap. Brzydkie tło, wszystko nie trzyma się kupy. Po co ludki strzelają do gracza? Jedyne co było fajne to efekt krwi (mimo iż graficzka okropna). Jak za coś się bierzesz to wymyśl coś więcej niż pierwszy lepszy badziew. Niestety, gierka to straszny shit, za co dostaje ocenę 1. Btw po co sobie 5 wstawiłeś? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne ^_^ Btw, wątpie by wyszło coś z tego fajnego, bo po samym koncepcie wychodzi crap. No chyba że dodasz swoje graficzki i wszystko ładnie oprawisz kodem (z ai przeciwników) i wartką akcją. Może z drobną nutą rpg. Bo jak narazie twoje koncepty jak i grę przebija dyzmek ze swoim badziewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, może być z tego fajna gra. Dodaj więcej emotikon! Wpadłem do tej piramidy z wykrzykników(specjalnie, żeby zobaczyć czy coś tam jest :P) przy końcu mapy i nie mogłem wyskoczyć. Przesadziłeś z tymi odgłosami strzałów. Nie mogę zebrać gwiazdki(?) Ani tej na początku ani tej na końcu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...