Skocz do zawartości

Xp świruje!


Czarny Ass

Rekomendowane odpowiedzi

XP świruje! Nie wyświetla ikon z pulpitu, usunęło wszystkie hasła z mozilli, domyślna przeglądarka się zmieniła, inne programy w starcie na pierwszym miejscu (chodzi o najczęściej uruchamiane)! No i o dziwo znikąd pojawił się Windows Movie Maker którego nie miałem (lol). Wyświetla tylko ikony z All Users a jak wchodzę w Documents and settings, profil i pulpit to ikony tam są a się nie wyświetlają. Więcej programów przy starcie się uruchamia, no i wygląda wszystko jak świeżo po instalacji systemu! Co mam zrobić?

 

EDIT:

Znalazłem jeszcze coś! Usunęło wszystko z Moje Dokumenty i pozostawiło tylko Moje obrazy (puste), Moje wideo(puste, wcześniej go nie było), Moja muzyka(puste), a był sobie tak folder np. Pobieranie. A tu go nie ma! XP to SHIT!(w przypływie wściekłości :P)

 

EDIT2:

Moje obrazy, muzyka i wideo są psute nie licząc jakiś przykładowych plików! Jakiś filmik nawet jest o dzieciaku trwający 12 sekund!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie skoro windows movie maker się pojawił to może windows ci się aktualizował?

Windows podczas aktualizacji nie czyści folderów użytkownika, więc to odpada.

Jak dla mnie, wygląda to na wirusa. Tak to jest jak się nie ma antywirusa, lub korzysta z jakiegoś badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że głupi jak na mp3 kumpla mi wirusa wykryło....

(przypuszczam, że chodzi o odtwarzacz mp3)

I co w tym dziwnego ? Ja miałem tak samo, podpiąłem swój do zawirusowanego kompa, skopiowałem tylko cośtam z odtwarzacza na kompa, a już znalazł się na nim (na odtwarzaczu mp3) wirus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP to SHIT!
Sam jesteś shit, a raczej twój antywirus (zapewne korzysta z avasta i jest zadowolony nie wiem z czego, chyba z tego, że blokuje mu co 5 wirus). Przywróć sobie system o 2, 3 lub 4 dni, o ile się da, bo po twoim opisie mogę zrozumieć, że klikając na ikonkę pasjansa włącza ci się Mój Komputer...

 

Edit:

Jak nie to zostawiam zrąbany system.

 

Polecam w takim razie Windows 3.11 For Workgroups...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...