Skocz do zawartości

Mit o stworzeniu Gmclanu


GMTraker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Na początku świata był chaos.Brak życia i wielka pustka.Pierwszą istotą, która wyłoniła się z tej otchłani,do była Czarna Wróżka. Nie podobała się jej ciemność roztaczająca się dookoła. Postanowiła wyczarować nowy , piękny świat pełen barw i światła.

Za dotknięciem czarodziejskiej różdżki powstał Gmclan. Brakowało jednak czegoś, co by nadawało radość tej pustej ziemi. W mgnieniu oka stworzyła Tymona ,Gnyska i Borka, a pośród nich różne zwierzęta żyjące ze sobą w zgodzie Psychixa ,Platyna i Propaganje. Słońce ogrzewało kwitnące rośliny.Panowała niezmącona cisza i spokój.

Gdzieniegdzie fruwały kolorowe, radosne motyle.Wszystko było bardzo piękne , ale wróżka nie była jeszcze w pełni z siebie zadowolona. Brakowało jej kogoś, z kim mogłaby podzielić się swoimi radościami i smutkami.Wiedziała, że Gmclan nie będzie istniał, póki nie pojawi się jeszcze jedna osoba.Powołała więc do życia człowieka.Był nim japanstache.W taki oto sposób na tej nowej ziemi pojawiło się dwoje ludzi, którzy zapoczątkowali rozwój życia.Czarną Wróżkę niepokoiło jednak to, że wszystko, co uczyniła, powstało za sprawą czarów.Bała się , że za chwilę może zniknąć- ta wyczarowana kraina, gdzie życie płynie w szczęściu i rodości. Tak rozmyślając , spojrzała w błękit nieba i ujrzała wielką , promieniującą światłość , która do niej przemówila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dlaczego ja, użytkownik z największą ilością wyświetleń profilu, zaraz po YXE i Tymonie, nie zostałem uwzględniony jako dziecko Stasia? No żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A pewnego spokojnego dnia. Na ziemię gmclanu przybył BOSU. Zbuntowany pomiot szatana który nie znalazł uznania swoimi projektami. W kur...zdenerwowany odszedł i przysięgł że pewnego dnia powróci z takim projektem że wszystkim kopary opadną!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dlaczego ja, użytkownik z największą ilością wyświetleń profilu, zaraz po YXE i Tymonie, nie zostałem uwzględniony jako dziecko Stasia? No żal.

Wojzax, nie szalej.

 

Dla wyjaśnienia: Wojzax to było niegdyś moje drugie konto, z którego pisałem głupoty. Niestety, moja alternatywna osobowość przejęła nad nim kontrolę i w końcu konto "Wojzax" zaczęło żyć własnym, niemal niezależnym ode mnie życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobowosc ta kupila sobie nawet osobny komputer aby zachowac wieksze pozory bycia prawdziwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie nastały mroczne czasy,rozpoczeła się inwazja przez trole znane dotychczas tylko z podań i legend,ci którzy przeżyli nazwali ich dziećmi neo.Jednym z nich jest np Adriann.Teraz tylko wybraniec może przywrócić równowagę mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku był Ranmus. Z Ranmusa wyłonili się pierwsi bogowie: Psychix - Niebo i Gnysek - Ziemia. Mieli oni dzieci, lecz Psychix strącał je wszystkie do Tartaru, bowiem nie mógł znieść ich potworności. Zrozpaczony Gnysek namówił jednego z synów by dokonał zemsty. Wojzax mieczem pozbawił ojca męskości.

 

Rozpoczęło się wtedy królowanie Wojzaxa, który poślubił swoja siostrę PoxiPola. Bojąc się przepowiedni ojca, że również zginie z ręki syna, bóg pożerał swoje dzieci tuż po narodzeniu.

 

Jednak Reja nie mogła się z tym pogodzić i kiedy urodził się Platyna, dała Wojzaxi wielki kamień owinięty w pieluszki. Kronos połknął go, niczego nie podejrzewając. Niemowlę ukryto na Krecie, gdzie wychowywało się pod opieką nimf górskich i kozy Amaltei.

 

Kiedy Platyna dorósł, obalił Wojazaxa i oswobodził ukrytych w jego wnętrznościach braci i siostry. Bogowie podzielili się władzą, za siedzibę obrali Gmclan i wiedli boskie życie, kłócąc się i kochając oraz bacznie obserwując ludzi.

 

Platyna także miał dużo dzieci, nie tylko z małżonką Woock, również z innymi boginiami i kobietami ziemskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
osobowosc ta kupila sobie nawet osobny komputer aby zachowac wieksze pozory bycia prawdziwym.

Ten komputer to tak naprawdę inna osobowość mojego komputera (ma problemy psychiczne, biedaczek, od kogoś to złapał, ciekawe, od kogo, bo tylko ze mną ma wszak do czynienia). Także się uniezależniła - tak dalece, że aż ma własne IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komputer to tak naprawdę inna osobowość mojego komputera (ma problemy psychiczne, biedaczek, od kogoś to złapał, ciekawe, od kogo, bo tylko ze mną ma wszak do czynienia). Także się uniezależniła - tak dalece, że aż ma własne IP.
Inny awatar też ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...