Skocz do zawartości

Grygorz mp3 player


Grygorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gygorz mp3 player v0,1beta - help ::::::licencja freeware - zgoda na użytek niekomercyjny

Aby odtwarzacz mp3 działał poprawnie umieszcz w raz z nim(mp3.exe) w folderze pliki mp3 nazywajace sie 1.mp3 2.mp3 3.mp3 4.mp3 5.mp3 6.mp3

narazie wyglada ubogo ale to sie zmieni przed odtwarzaniem przeczytajcie helpa F1

1.zamierzam dodac poziom głośnosci - moim zdaniem wykonalne

2.przydałby sie przesuwak - nie wiem jak to wykonac ale pokombinuje,watpie czy to wyjdzie

3.zmienialne skóry da rade lecz nie skóry beda do pobierania a nowe wersje programu z mozliwościa zmiany skór

prosze o pobłazliwosc ze wzgledu na to iz na game makerze ciezko takie cos wykonac grafkia jest taka na pocz oczywiscie ja takze planuje całkowicie zmienic

download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh szczerze? Ściągnąłem programik ale nie pokusiłem się o odtworzenie jakiegokolwiek pliku mp3. Dlaczego ? Bo nie chciało mi się kopiować a potem zmieniać nazwy pliku tylko po to żeby włączyć muze na chwile. Jeśli chcesz żeby twój odtwarzacz był coś wart to MUSISZ zrobić wybór pliku/ów inaczej raczej nikt się tym programem nie zainteresuje. Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszym pisaniu tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grygorz, thx i polecam się na przyszłość.

 

Wee! Co to za praca jeśli ma się 50% całego programu gotowego?! :P Ja chciałem was zmotywować do ruszania głową :] Uzyskałem efekt odwrotny. Zastój umysłowy - precz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy nie dało by sie zeby cała playliste odwtarzał po kolei a nie tylko jeden plik bo tak duzo z tej playlisty pozytku nie ma pozdro

nie mam pomysłu wiec chyba z play listy zrezygnuje i zrobie cos własnego moze gorszego ale własnego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się :] Trzeba dać w step kawałek kodu który sprawdzi czy jest grany jakiś utworek i jeśli nie to ma wykonać kod next_script.

 

Ło taki:

if sound_exists(music)
{
    if !sound_isplaying(music)
    {
        next_script();
    }
}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grygorz, thx i polecam się na przyszłość.

 

Wee! Co to za praca jeśli ma się 50% całego programu gotowego?! :P Ja chciałem was zmotywować do ruszania głową :] Uzyskałem efekt odwrotny. Zastój umysłowy - precz!

Spoko, żartowałem :) Postaram się sam coś wykombinować :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co instalować jakić mp3 player jak są do tego programy specjalistyczne(np : winamp)????

Specjalnie dla ciebie poszukam na płytkach Winamp 0.94, bo mam. Zobaczysz go i porównaj sobie z odtwarzaczem Grygorza ;p

 

EDIT:

Nawet znalazłem wcześniejsze wersje na necie:

http://www.oldversion.com/program.php?n=winamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...