Skocz do zawartości

Zablokowane Gta Sa


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Elo! Czy da się w GTA San Andreas jakoś wyrzucić bronie, albo przez cheat engine usunąć sobie 999999551 $? Bo chciałbym nie mieć niczego i sobie prowadzić spokojne życie bez żadnych misji, tylko bym np zarabiał podwożąc ludzi taksówką i bym sobie podróżował po całej mapie itp. Problem w tym, że jak pobrałem 100% save to mam wszystko odblokowane, ale mam full kasy, wszystkie bronie, wszystkie ubrania, wszystkie domy na całej mapie + w nich jakieś fury w garażach to to tak styranie troche, a z kolei jak dam new game to nie mam nic, ale mam odblokowane tylko jedno miasto i musze robić te misje beznadziejne. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo! Czy da się w GTA San Andreas jakoś wyrzucić bronie, albo przez cheat engine usunąć sobie 999999551 $? Bo chciałbym nie mieć niczego i sobie prowadzić spokojne życie bez żadnych misji, tylko bym np zarabiał podwożąc ludzi taksówką i bym sobie podróżował po całej mapie itp. Problem w tym, że jak pobrałem 100% save to mam wszystko odblokowane, ale mam full kasy, wszystkie bronie, wszystkie ubrania, wszystkie domy na całej mapie + w nich jakieś fury w garażach to to tak styranie troche, a z kolei jak dam new game to nie mam nic, ale mam odblokowane tylko jedno miasto i musze robić te misje beznadziejne. Co zrobić?

np. rozwal wozy, wystrzelaj amunicje i wydaj kasę ?

 

Zresztą dziwny pomysł na granie w gta

 

Zagaj w simsy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zacznij grać od początku, bez save...

a z kolei jak dam new game to nie mam nic, ale mam odblokowane tylko jedno miasto i musze robić te misje beznadziejne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie wymagajacy z ciebie czlowiek, mysle ze pozostaje ci przejsc gre nie kupujac mieszkan/samochodow/ubran, po przejsciu gry a przynajmniej odblokowaniu wszystkich miast wydac cala kase na bronie i wystrzelac ammo i zapisać gre, bo wątpie żeby ktoś wpadł na równie genialny pomysł i zamieścił sejwa w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simsy są gównem... grą z "prowokacji" w porównaniu do gta sa

 

a przeszkadza mi ta kasa i bronie, bo juz tak po prostu wszystko mam, a jak bym nie miał to bym do czegoś przynajmniej dążył - żeby zdobyć coś tam itp, albo np sobie kupić dom i mieć satysfakcje, że żeby go kupić to musiałem sie napracować, obrabować kilku gości i uciekać przed glinami, zrobić kilkadziesiąt kursów taxówką itp etc itd

 

to tak jak gra z kodami, jezeli mam tą kase bronie i chaty

 

 

e:

 

np. rozwal wozy, wystrzelaj amunicje i wydaj kasę ?

 

Patrz, że też na to nie wpadłem! Przejadę całą mapę, porozwalam kilkadziesiąt może setkę samochódów, wystrzelam kilkaset magazynków, wydam 999999999$ kupując pizze za 15$ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz, że też na to nie wpadłem! Przejadę całą mapę, porozwalam kilkadziesiąt może setkę samochódów, wystrzelam kilkaset magazynków, wydam 999999999$ kupując pizze za 15$ ...

ha jak sie nie ma co sie lubi to sie kradnie co popadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simsy są gównem... grą z "prowokacji" w porównaniu do gta sa

 

a przeszkadza mi ta kasa i bronie, bo juz tak po prostu wszystko mam, a jak bym nie miał to bym do czegoś przynajmniej dążył - żeby zdobyć coś tam itp, albo np sobie kupić dom i mieć satysfakcje, że żeby go kupić to musiałem sie napracować, obrabować kilku gości i uciekać przed glinami, zrobić kilkadziesiąt kursów taxówką itp etc itd

 

to tak jak gra z kodami, jezeli mam tą kase bronie i chaty

 

 

e:

 

 

 

Patrz, że też na to nie wpadłem! Przejadę całą mapę, porozwalam kilkadziesiąt może setkę samochódów, wystrzelam kilkaset magazynków, wydam 999999999$ kupując pizze za 15$ ...

 

Mam grę idealną dla ciebie i jak w żadnej innej nie ma takiego interakcji, w tej grze musisz jeść by nie umrzeć, i nie za dużo by nie utyć, można w niej odwiedzić 1000 ba miliardy miejsc, można wchodzić do każdego budynku, ale trzeba uważać by nie były chroniony bo może policja cię zacząć ścigać, jeden minus w tej grze jest to że ma się tylko jedno życie (nie można mieć wszystkiego), sam wybierasz sobie misje, możesz np. wziąć i roznosić gazety na czas, itp.O tej grze można by pisać godzinami i wtedy nawet nie uda ci się wszystkiego opisać

 

dodam że ma najlepszą grafikę z nich wszystkich

 

a gra uwaga nazywa się Twoje własne życie

 

więc jeśli dla dziwnej satysfakcji że zdobyłeś coś ciężką pracą w grze weź i zapracuj na coś w życiu ;)

 

edit :No chyba ze jesteś przykuty do łóżka, to sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przypomniały mi się czasy, gdy kumpel w GTA 1 jeździł zgodnie z przepisami ruchu drogowego dla własnej, perwersyjnej przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniały mi się czasy, gdy kumpel w GTA 1 jeździł zgodnie z przepisami ruchu drogowego dla własnej, perwersyjnej przyjemności.

 

Ja tak samo.

 

a gra uwaga nazywa się Twoje własne życie

 

Uciekam się do gry, bo w niej przynajmniej jestem dorosły. Życie dzieciaka jest zrąbane. Nawet sie nie można nachlać z kolegami i iśc na impreze i jeżdzić samochodem czy robic co sie chce. I w ogóle sobie przecież w realu nie wezme samochodu z parkingu (w san andreas to szczyt świętości, że komuś chamsko z ulicy nie wezmę) i nie pojadę gdzieś 500 km dalej z wielką prędkością zabijając przy tym kilku ludzi niechcąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie dzieciaka jest zrąbane. Nawet sie nie można nachlać z kolegami i iśc na impreze i jeżdzić samochodem czy robic co sie chce.

kiedy będziesz dorosły, będziesz tęsknił za chodzeniem do szkoły i wakacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Życie dzieciaka jest zrąbane. Nawet sie nie można nachlać z kolegami

Śmiem wątpić. Gdyby dzieciaki rzeczywiście nie mogły tego robić, świat byłby lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easeful: twoje rozumowanie odnoście bycia dzieckiem jest jednym wielkim błedem, ja już w wieku 16 lat tęskie za tym jak to było się małym brzdącem, kiedy nie było żadnych prowokacji, nic cię nie obchodziła, a takto jestem prawie dorosłym i jakoś się nie pale do tego by nim zostać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Przypomniały mi się czasy, gdy kumpel w GTA 1 jeździł zgodnie z przepisami ruchu drogowego dla własnej, perwersyjnej przyjemności.

lol, tak samo jeździłem :D

 

Easeful, możesz się nachlać z kumplami, ale nie na tym polega życie i dorosłość. Mi tam się ani trochę nie pali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nikt nie chlał świat byłby lepszy.

A gówno. Każdy by ćpał zamiast pić. A jakby im zabrać i picie i dragi to na świecie zapanowała by jedna wielka skur*iała frustracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, tam! Życie dorosłego jest bardzo fajne! O ile potrafi się żyć! Nie będę się chwalił gdzie to ja byłem i co robiłem ale mogę powiedzieć że okres między 19 a 23 rokiem życia to był mój najlepszy okres w życiu! Oczywiście że życie dziecka jest łatwiejsze ale nie zawsze ciekawsze niż może być. Jeśli ktoś aby siedzi 5-6 dni w tygodniu za biurkiem harując jak wół za psie grosze no to mu się nie dziwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...