Skocz do zawartości

Złe sny...


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Równina Tucholska - północnowschodnia część Pojezierza Południowopomorskiego. Obejmuje obszar 2106 km² i jest sandrem odwadnianym przez dopływy Wisły: Brdę i Wdę. Sąsiaduje z Równiną Charzykowską i Pojezierzem Krajeńskim (na zachodzie), z pojezierzami Kaszubskim i Starogardzkim (na północy) oraz z Wysoczyzną Świecką na wschodzie. Występują tu liczne jeziora polodowcowe. Obszar mezoregionu jest pokryty zwartym kompleksem leśnym Borów Tucholskich i objęty w znacznym stopniu parkami krajobrazowymi Tucholskim, Wdeckim i Wdzydzkim. Obszar "Równiny Tucholskiej" charakteryzuje się słabym zaludnieniem.

 

Głównym miastem regionu jest Czersk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekord to 5 lat

Chyba wagarowałeś na przyrodzie, chłopak zaczyna tworzyć komórki rozrodcze średnio od 14 roku życia

Bo to chlopak jest w ciazy.

@Edit: W ogole lol, komórki rozrodcze ma kobieta. Chłopak ma plemniki. Kto tu wagarowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż zgubiłem się w temacie (niektórzy potrafią zręcznie wprowadzić chaos), zacznę od początku: chcesz się pozbyć złych snów, w których główną rolę ma twoja koleżanka.

Po mojemu, sny to wizualizacja, a raczej swojego rodzaju interpretacja zdarzeń, które miały miejsce w przeszłości. Przynajmniej u mnie.

Zwykle w tych snach można rozróżnić elementy, które widzisz na co dzień. Na przykład dom, kolega/koleżanka, Twoje ulubione zwierzątko itp. Zależnie od stosunku do nich, pojawiają się w różnych sytuacjach, jak chociażby przejechanie Twojego ulubionego zwierzątka, zburzenie domu itd.

Kiedyś męczyły mnie koszmary, co zniwelowałem w ten sposób: zacząłem zasypiać ok. 1.30 w nocy. Mózg tylko wtedy miewa sny, kiedy jest odprężony. To oznaka zdrowia.

Oczywiście nie biorę pod uwagę skutków ubocznych, jak np. zmęczenie w ciągu dnia, spowolniona reakcja na bodźce itp.

W sumie, mógłbyś dokładniej zbadać te sny, na ich podstawie wysnuć wnioski i próbować o tym nie śnić.

PS: jeśli wszystko przeczytałeś: dzięki, ja bym nie chciał ; )

@Matizam7: rekord to 5,5 roku, była taka jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem że rekord pochodzi z japonii i wynosi 8 lat - dziewczyna, 12 lat - chłopak. Ploty
To już najmłodsza para (Linę zgwałcił ojciec lolol). I nie Japonia, tylko Chiny.

 

A JA ZROBIŁEM NAJWIĘKSZĄ KUPĘ EVER EVER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj fajny sen mialem:

Na poczatku widze jakas lodz podwodna z kamery, do pewnego pomieszczenia wchodza nadzy mezczyzni i kobiety, z ktorych poznaje kilka osob, drzwi sie zamykaja i lodz napelnia sie woda. TRACH. Jestem soba, i mam 21 lat, wraz z corka kolezanki, nie wiem z kad to pamietam, ale pamietam ze ona wlasnie tajemniczo zgiinela w takiej lodzi podwodnej, oraz z malym milesem z Lost wchodze do tego pomieszczenia, tym razem jestem ubrany. Wszystko napelnia sie woda i mowia nam o jakims tescie i ze mamy limit tlenu. Dzieciaki failnaly ja przezylem, reszte opowiem jak wroce albo ze szkoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ojezu, sny o spadaniu są najgorsze, ale w sumie prawie cały sen wtedy wiszę na krawędzi i nikt mi nie pomaga i dopiero na końcu spadam. Smutne... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ta wiesz jak wygląda Cora ?

Jak nie wiesz ,to ciekawe jak ,a nawet jak wiesz to też ciekawe jak?

Śniły mi się jego posty na forum...

A ja nie mam snów!

I dobrze, bo to niepożyteczne, jakieś wymyślone historie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...