Skocz do zawartości

Seid do pobrania


dyzmaken

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Pobrałem ten grę , bo screenów się nie doszukałem w tym dziwnie zrobionym temacie. Po kliknięciu w ikonkę gra uruchomiła się , patrząc na ekran zobaczyłem dziwne menu , wraz z podziękowaniami dla GM-clanu i z rokiem produkcji gry , zdziwiłem się trochę po co w menu umieszczać podziękowania i datę gry?. Po 5 minutowym klikaniu w napis "nowa gra" , gra uruchomiła się , spoglądając na monitor komputera zobaczyłem tło tej gry z kapitalnie namalowanymi drzewami ( autor sporo się napracował za pewne) . Idąc przez plansze bohater spoglądał na mnie przez cały czas ( zamiast patrzeć co się dzieje z lewej lub z prawej strony gry ) . Bohater w ogóle nie jest z animowany no chyba , że on lata ? . Następnie fatalnie zrobiłeś wrogów np. ten dziwny gostek strzelający z każdej strony ciała i do tego jeszcze latający.

W skali od 1/5 ocena wynosi: 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym grę nazwał "Z płaskim afro przez świat" A grę opisał: Murzynek Bambo w afryce mieszka, opium ma worek, ten nasz koleżka. :P (Chyba nie muszę tłumaczyć co to opium? xD)

 

I po co pisać "Do pobrania"? No naprawdę nikt by się nie domyślił że skoro umieszczasz grę, nie dajesz linka do pobrania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gra jest znakomita!!!! Super po prostu, 5/5, szkoda że nie można dać 6/5, normalnie istne cudo!!

Dobre zrealizowania świata po 3 wojnie światowej, ludzi o 3 wojnie światowej, i dźwięków po 3 wojnie światowej!

Czekam z niecierpliwością na "Drógą" część gry : Seid o pobrania 2 żułty Mórzyn we ópałach!

Więcej gier od ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie to "kontrol" miał rację... Mnie tez byłoby przykro gdyby ktoś ciągle mi ubliżał i wyzywał od dzieci neo. Czy nie wystarczy napisać jeden komentarz:

Gra nie przypadła mi do gustu. Popracuj nad:

- Tym

- Tamtym

- Jeszcze tym

- i tym

To od razu lepiej wygląda i nikt się za to nie obrazi. A dyzmakenowi gratuluję postawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsza gra jaką widziałem(-9999/1000), a poza tym ctrl jesteś hardcorem

crack do GM 8 działa znakomicie.

na pewno było łatwiej przerobić przykład grawitacji na seida, nie wiedząc co to x albo y

przyznam, spritey umiesz zmieniać.

zmieniam ocene na 1-/6

ponieważ jest to przerobiony przykład.

Dziękuje za pomoc w ściągnięciu cracka.

co ja bym bez ciebie zrobił... *:

kto by pomyślał że wrzucisz mi go na speedy share...

a właśnie! chcecie cracka?

klik

wrzucajcie do folderu z gm 8 i odpalcie!

 

Na ile dni mam bana?

 

Na 7.

gnysek

(tak jak gnysek)

 

E:gorszego udawania innej osoby nie widziałem control2konto: żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może na poważnie:

Grafika 0.5/5 (0.5 za to że grafika w ogóle jest), czy to ludzie, czy coś innego? Na pewno nie przypominają mi człowieka

Dźwięki 2/5 No, muzyka czasami drażni moje biedne uszy, ale zawsze mogło być gorzej

Grywalność 3/5 jeżeli weźmie się tą grę za żart, a 0/5 jeżeli całkowicie na poważnie.

Plusy:

+ Śmieszne jakby na to patrzeć ale na pewno nie idzie w stronę - "Być dobrym programistą" Np:Czy w GTA chodzimy żółtym murzynem?

Minusy:

- Sama nazwa: "Seid do pobrania"

- Używanie ręki do wspinania się to może był dobry pomysł ale używanie afro?!

- Prolog (ta pierwsza misja z kolcami która oficjalnie misją nie jest) jest do bani

- Sprity Ludzi (Raczej zwierząt)

- Boss trudny że hej... Za pierwszym razem go nawet nie zauważyłem....

- ...a za drugim mnie oślepił (Qwadójkąło?)

- Ten gościu co mam mu dać maskę jest... hm... chwile....co by tu powiedzieć....a już wiem.....jest ********************!!!!!!!

- Cytat: daj mi tom maske i uciekaj bo jestes zagrożony.....

- ... jest nieczytelny, ledwie skoczyłem nacisnąłem "Print Screen" i dopiero zobaczyłem

- Ostatni level jest głupi i niema żadnego sensu. No kolce, niewidzialna zapadnia, a na dole jakiś buldożer.

Oto moja wizja prawdziwej fabuły, którą wywnioskowałem na podstawie tego, co dzieje się w grze.

 

(..)

Pewnego dnia przypełzł do jego haremu jakiś osobnik - obcy z innego terenu. Seid powstrzymał chęć mordu i zapytał go, czego tu chce. Osobnik wskazał kończyną majaczący w oddali szkielet miasta i przebąkał coś o tajemniczym "szefie". Ów "szef", jak wynikało z rozmowy, był kompletnie zdziecinniałym stworzeniem, idiotą od urodzenia, do tego zdeformowanym nie do poznania - przypominał raczej rozdeptanego śmiecia niż człowieka. Ale jednocześnie miał jakiś dziwny wpływ na wszystkich, którzy go poznali. Twierdzili oni, że ten dotknięty gigantyzmem twór umie "widzieć", "przeczuwać", choć sami nie potrafili tego dobrze wytłumaczyć. Jak się okazało, "szef" miał niegdyś ulubioną zabawkę - artefakt sprzed wojny; nazywał to "maską", choć co to naprawdę było, tego nikt nie wiedział. "Szef" obiecał dużo bogactwa i piękne, bezpieczne mieszkanie temu, kto zwróci mu skradzioną "maskę", przedarłszy się przez stare, lecz nadal cudem działające systemy zabezpieczeń i przez zamieszkujących ruiny oszalałych psychopatów. Seid był na wpół dziki, lecz dzikość przesłoniła żądza bogactwa...

Biorąc pod uwagę tą fabułę to był "wrak buldożera" który go wywiózł z "zagrożenia"(czyt. szpitala dla psychopatów)

Co to mogło znaczyć? Może wszystkie przygody po "maskę" to był tylko jego sen? Maybe potem jakiś jego kumpel wjechał do szpitala i go zabrał. Może te kolce, te na w pół-ludzie, Qwadójkąło i owy "Szef" to była tylko jego chora wyobraźnia?

Dodatkowo jest(znaczy na stronie dyzmaken strona) jeszcze dodatek:The Seid Destiny który (sugerując po nazwie) potwierdza ucieczkę ze szpitala i majaczenie w drodze.

Ogólna Ocena: 1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...