Skocz do zawartości

Blunation


Cover

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Blunation

 

Gatunek: Platformowa

Opis: Jesteś Nick. Nick to nie wykrywalny przez radary stworek. Nick ma 11 lat. Nick jest

nie zdarny. Nick pojechał na wycieczkę do Vias, aby zobaczyć zwierzęta. Nicka porwali

źli farmerzy. Nick został zabrany do Zagrody Maleji. W Zagrodzie Maleji był

teleport do świata Muminów (nie MUMINKÓW!!!). Nick przeszedł przez tego telefonicznego

portala. Znalazł się w dziwnym świecie. Nick był jasno-niebieski. Otoczenie było jasno-niebieskie.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Cover

Fabuła:
Cover

Grafika:
Internet/Cover/Yoyogames.com

Muzyka:
Internet/Yoyogames.com

Screeny:

au6trc.png

 

 

23r1gu1.jpg

 

JAKOŚĆ ZŁA, CHOCIAŻ ZAPISAŁEM W .PNG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/size]

Opis:

Jesteś Nick. Nick to nie wykrywalny przez radary stworek. Nick ma 11 lat. Nick jest

nie zdarny. Nick pojechał na wycieczkę do Vias, aby zobaczyć zwierzęta. Nicka porwali

źli farmerzy. Nick został zabrany do Zagrody Maleji. W Zagrodzie Maleji był

teleport do świata Muminów (nie MUMINKÓW!!!). Nick przeszedł przez tego telefonicznego

portala. Znalazł się w dziwnym świecie. Nick był jasno-niebieski. Otoczenie było jasno-niebieskie.

Kupię twoją książkę, jeśli kiedykolwiek napiszesz.

 

 

A muminek to zdrobnienie od mumina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... trochę zbyt banalna grafika... To jest seledynowy a nie niebieski bądź jasno niebieski....

Białe tło? Mógłbyś przynajmniej zrobić ciemnoseledynowe, bardziej by pasowało...

"Muminy" .... niektóre nazwy własne mnie dobijają...

Jeżeli chcesz osiągnąć dobrą fabułę, najlepiej pomyśl nad nią kilka dni. I nie może być z kosmosu! Budka telefoniczna... zabrany na farmę... dziwactwo....

Zmieszane wszystko wychodzi ... nie wiem...

3/5, nie zachwyciłeś mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może i zrobiłeś to specjalnie ale w jakim celu, a tak poza tym to o co w tej grze będzie chodzić?? Bo w tym opisie dowiedziałem się że:

Nick pojechał na wycieczkę do Vias. Nick'a powrawli źli farmerzy. Nick przeszedł przez portal. Nick nie wie co ma robić :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bida... coś mi tu nie pasuje... WIEM! Zielony kwadracik ze scorem. Może zrób go na

jasno-niebieski
?

Ogólnie wg. mnie jakoś tak mało rzeczy na tym poziomie. Kwadraciki wszystkie takie same tylko mają inny 'środek'

I jeszcze mam pytanie: Czy ten kwadrat (nick) umie patrzeć w lewo? Bo na screenach patrzy w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj włączałem komputer... Co tu mówić: wyskoczył mi niebieski ekran śmierci. Więc: FORMAT DYSKU C, czyli wszystkiego z Moje Dokumenty. Tak się złożyło, że w Moich Dokumentach miałem wszystkie pliki tej gry...

Omg, mi wyskoczył ekran śmierci ze 30 razy i nigdy nic się nie stało O_o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak: Przedwczoraj wszystko OK, robiłem tą grę. Na następny dzień z komputerem tak miałem:

Włączam, wybieram tryb Windows XP Home Editon. No, OK. Ładuje się. Następnie przeszło do ładowania Windowsa. Po paru sekundach

wyskoczył niebieski ekran, trwało to ułamek sekundy. Zrobiłem zdjęcie tego. Pisało coś, że trzeba skontaktować się z producentem. Po tym ułamku sekundy komputer się resetował i tak zawsze. Wybierałem też inne tryby, tak samo. Musiałem zrobić formata dysku C i zainstalować ponownie Windowsa. To żaden pretekst... chciałem tą grę robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku ci wierzyłem , po twojej super historii mi się odechciało ;/

A więc to było tak:

 

Miałem tak: Przedwczoraj wszystko OK, robiłem tą grę.

Było ok! \o/

 

Na następny dzień z komputerem tak miałem:

Włączam, wybieram tryb Windows XP Home Editon. No, OK. Ładuje się.

Mi też się komputer musi ładować ,chociaż że Home Edition nie jest zbyt fajny ;/

 

Następnie przeszło do ładowania Windowsa. Po paru sekundach

wyskoczył niebieski ekran, trwało to ułamek sekundy.

Mi gdy wyskakuje niebieski ekranik to trwa dłużej ale cóż...

 

Zrobiłem zdjęcie tego.

Respekt ,jeśli za pierwszym razem to respekt

Ja bym tego nie zrobił w pół sekundy bo mi się ten aparat pół sekundy przygotowywuje do jego wykonania

 

Pisało coś, że trzeba skontaktować się z producentem.

Aha...

 

Po tym ułamku sekundy komputer się resetował i tak zawsze.

O zawsze? Bo nie rozumiem.

 

Wybierałem też inne tryby, tak samo. Musiałem zrobić formata dysku C i zainstalować ponownie Windowsa. To żaden pretekst... chciałem tą grę robić.

A ja bym zainstalował windowsa na D albo reinstalował go po to by usunąć zagrożenie dobrym antywirusem.

Śmieszy mnie ten tekst z formatem dlatego że nie chcesz(Chyba) powiedzieć: "Nie chce robić już tej gry przez te oceny ;/"

Bo formatujesz PC 4-5(Może więcej ,może mniej) dni po rozpoczęciu gry.

 

Gra ,super się nie zapowiadała ,ale skoro jest pierwszą to nawet ,nawet...

dam 2/5 ze względu na fabułę i grafike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat, a kamera... mała różnica :) Dokładniej, to na kamerę to wziąłem. Teraz od razu powiecie, że specjalnie to napisałem, żebyście mi uwierzyli...

Pisało tam coś o kontaktowaniu się z producentem, ale dokładniej nie czytałem.

A jak zobaczyłem opinie o grze, to dalej ją robiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...