Skocz do zawartości

Grabarz & RokiAlth's Minecraft Server


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 621
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuje za spamowanie mi w temacie własnymi serwerami :)

I niedługo będzie reaktywacja na zupełnie nowym serwerze, ze mną i Rokim, kto będzie chciał grać ten będzie chciał. Zasady będą takie, jakie wy będziecie chcieli.

Tu są skriny z naszej dzisiejszej zabawy:

http://img227.imageshack.us/gal.php?g=94672133.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za spamowanie mi w temacie własnymi serwerami :)

I niedługo będzie reaktywacja na zupełnie nowym serwerze, ze mną i Rokim, kto będzie chciał grać ten będzie chciał. Zasady będą takie, jakie wy będziecie chcieli.

Tu są skriny z naszej dzisiejszej zabawy:

http://img227.imageshack.us/gal.php?g=94672133.png

To nie spam,nie nasza wina że oficjalny nie działa to trzeba sobie radzić, :P

ale skoro ma być reaktywowany to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wątpię żeby na reaktywowanym servie było tyle osób co za 1 razem... no i do tego imo oficjalny server gmc powinien prowadzic jakiś kompetentny admin albo mod np. marmot,psychix etc . Odgórnie ustalony regulamin żeby taki grabarz nie mógł banować ludzi tylko za to że kogoś nielubi a to jest niestety częsty proceder na serverach MC. Serv powinien stać w godzinach wieczornych bo chyba wtedy najwięcej osób jest dostępnych, do tego server software musi być odpowiednio dobrany do potrzeb. Pod unixy polecam postawić Hyvebuild a pod windowsa MCSharpa, rangi powyżej guesta powinni dostawać tylko ludzie z GMC ale main mapa powinna być dostępna dla innych, lepiej mieć więcej graczy (Hvyvebuild jak i MCS mają opcję multimap a hyvebuild ma nawet teleporty więc zrobienie sobie przez admina, admin mapy nie stanowiło by problemu i chroniłoby przed griefem.) Do tego lepiej pozwolić graczom na używanie WoM'a i hacków bo zwiększa to frajdę z gry. Tyle odemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wątpię żeby na reaktywowanym servie było tyle osób co za 1 razem... no i do tego imo oficjalny server gmc powinien prowadzic jakiś kompetentny admin albo mod np. marmot,psychix etc . Odgórnie ustalony regulamin żeby taki grabarz nie mógł banować ludzi tylko za to że kogoś nielubi a to jest niestety częsty proceder na serverach MC. Serv powinien stać w godzinach wieczornych bo chyba wtedy najwięcej osób jest dostępnych, do tego server software musi być odpowiednio dobrany do potrzeb. Pod unixy polecam postawić Hyvebuild a pod windowsa MCSharpa, rangi powyżej guesta powinni dostawać tylko ludzie z GMC ale main mapa powinna być dostępna dla innych, lepiej mieć więcej graczy (Hvyvebuild jak i MCS mają opcję multimap a hyvebuild ma nawet teleporty więc zrobienie sobie przez admina, admin mapy nie stanowiło by problemu i chroniłoby przed griefem.) Do tego lepiej pozwolić graczom na używanie WoM'a i hacków bo zwiększa to frajdę z gry. Tyle odemnie :)

1. To niech się zgłosi jakaś osoba z redakcji GMC, to wtedy nie będzie problemu.

2. Nikogo nie banuję bez powodu? D:

3. Akurat już wcześniej ustaliłem, że to będzie MCsharp

4. Moim zdaniem hacki nie zwiększają przyjemności z gry, no ale jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak by nie patrzeć, to jest temat z serwerem Grabarza, więc nie wypada reklamować własnych serwerów tutaj, jeśli sobie tego nie życzy. Zawsze możecie stworzyć temat z listą serwerów minecrafta i w nim umieszczać linki.

Ja bym chętnie znowu pilnował porządku na serwie, szkoda że wciąż nie mam neta w domu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omen nie ma fochów ;o jedyne o czym trzeba pamiętać to o usuwaniu indev block's. A Lionix ma server na MCSharpie gdzie można liczyć na ogarniętą administrację czyli niego. A psychix miał dobry pomysł z listą serverów! Więc niech waść psychix założy taki temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest banalny w obsłudze i ma dużo możliwości... jednak jego dużym minusem jest closed source ;/ Dlatego ja oprócz MCSharpa używam Hyvebuilda napisanego w pythonie, ma obsługę pluginów czyli jak znasz pythona i działanie servera możesz pisać własne pluginy a nawet dzięki open source zmieniać wszystko na serwie, jednak jest ciężki do uruchomenia i wymaga wiele pythońskich żeczy więc wiele osób wybiera MCSharpa ;( a szkoda, więcej pluginów by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny Serwer MineCraft GMClanu Reaktywacja!

 

Postanowiłem reaktywować serwer, który padł miesiące temu. Mam nadzieję, że znajdę dobrą ekipę do gry, i może nawet ktoś mi w programowaniu pomoże.

Pomagać będzie mi Roki, gdyż to dzięki niemu postanowiłem ten serwer zacząć od nowa.

 

Zapewniam Was, że tym razem będę bardziej rozgarnięty w prowadzeniu serwera. Jeżeli jakiś admin/mod będzie grać dostanie opa gdyż w końcu to serwer GMClanu.

 

Wszelkie informacje znajdziecie na samym serwerze bądź u mnie na pw. (dajcie mi szansę nooo)

 

A tu dodatkowe info dla zainteresowanych:

1. Na ten moment mapek jest 7

- main (tu zaczynamy, zwykłe więzienie z którego się teleportujemy)

- flatgrass

- las

- wyspa

- góry

- ocean

- pixel

2. Mogę wam zrobić indywidualnie mapki tylko dla was, wystarczy napisać mi na pw

 

LINK DO GRY:

http://www.minecraft.net/play.jsp?server=f...4dda1ecdd4fa534

 

HACKI TYLKO I WYŁĄCZNIE JEŻELI GRACZE SIĘ ZGODZĄ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny Serwer MineCraft GMClanu Reaktywacja!

 

Postanowiłem reaktywować serwer, który padł miesiące temu. Mam nadzieję, że znajdę dobrą ekipę do gry, i może nawet ktoś mi w programowaniu pomoże.

Pomagać będzie mi Roki, gdyż to dzięki niemu postanowiłem ten serwer zacząć od nowa.

 

Zapewniam Was, że tym razem będę bardziej rozgarnięty w prowadzeniu serwera. Jeżeli jakiś admin/mod będzie grać dostanie opa gdyż w końcu to serwer GMClanu.

 

Wszelkie informacje znajdziecie na samym serwerze bądź u mnie na pw. (dajcie mi szansę nooo)

 

A tu dodatkowe info dla zainteresowanych:

1. Na ten moment mapek jest 7

- main (tu zaczynamy, zwykłe więzienie z którego się teleportujemy)

- flatgrass

- las

- wyspa

- góry

- ocean

- pixel

2. Mogę wam zrobić indywidualnie mapki tylko dla was, wystarczy napisać mi na pw

 

LINK DO GRY:

http://www.minecraft.net/play.jsp?server=f...4dda1ecdd4fa534

 

HACKI TYLKO I WYŁĄCZNIE JEŻELI GRACZE SIĘ ZGODZĄ!

oficjalny to on będzie jak STAFF zatwierdzi... to jest NIE OFICJALNY do tego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
"to tylko gmclan" - jak to śmiesznie brzmi.

Przykro mi :(

ale taka prawda

 

btw: fajna stronka ediakar studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...