Skocz do zawartości

Zablokowane gra mie działa!


CTRL

Rekomendowane odpowiedzi

siemka... włączam gre i po loadingu pokazuje sie bląd: unxepeted error occured wher running the game (coś takiego)

nie wiem co robić nic nie działa

 

acha lincik: http://www.speedyshare.com/files/20126023/RR.gmk

przerobiłem przykład z vievem bo nie chciało mi sie swojego przez godzinke męczyć :D

 

z up'a ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pomogliście już działa. podzieliłem na 3 częśći. a teraz bede wiedział że jak błąd to format albo rozmiar. thx. zależało mi na tym bo to gra dla taty. uwielbia takie gierki...

hm... zastanawia mnie czy jak by piosenka miała duży rozmiar np 100 mb to by nie zadziałało? czy można jakoś zmienić MAX?

 

E@E:"1": jak wyświetlić highscore table kodem? nie chce się zniżać to poziomu klocków...

E@E:"2": Acha draw_highscore... a co napisać w (x1,y1,x2,y2)? wiem że (x,y,?,?)

E@E:"3": a jak w kodzie draw lives images?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... zastanawia mnie czy jak by piosenka miała duży rozmiar np 100 mb to by nie zadziałało? czy można jakoś zmienić MAX?

E@E:"2": Acha draw_highscore... a co napisać w (x1,y1,x2,y2)? wiem że (x,y,?,?)

1. Raczej nie. Lepiej było by załadować taką muzykę z zewnątrz.

2. Pierwsze dwa to gdzie ma rysować czyli (x,y) to na swojej pozycji. A drugie to wielkość paska np. (200,20).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś używa klocków to znaczy że zniża swój poziom? dobre, serio.

"nie chce się zniżać to poziomu klocków..." raczej zniżać DO poziomu klocków ;]

x1,x2,y1,y2 - to wierzchołki twojej tabeli hs, (czyli x2 i y2 to nie wielkość paska, tak dla jasności)

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wnioskuję po tytule tematu, że jesteś ze wsi"

aaahaha :D lol ;)

a tak przy okazji to "mie" raczej powinno być "nie" m=n :D ale to tylko moje domysły :)

 

aahahah nie no jeszcze sie smieje\ dobre ;]

 

 

Wojzax: nie smuć się. będzie dobrze. jakbys miał dostać warna za spam to byś dostał za to . jest nowy rok, niech bedzie lepszy od poprzedniego.

 

4tk; Ja pol zycia na wsi spedzilem. nawet wiekszosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie obrażony nie czuje. ale racja, dorośniesz zmienisz charakter. oby, bo takie zachowanie nie jest fajne. głupota młodzieńczego wieku. CTRL masz jeszcze jakiś problem związany z tematyką forum? jak nie to zamknij temat. a Jeśli coś jeszcze chciałbyś wiedzieć to pisz, ale bez bluźnierstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...