Skocz do zawartości

Blase!


flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Blase!

 

Gatunek: nie wiem

 

Opis: W świecie bąbelków wybuchła epidemia. Większość bąbelków przez tego wirusa zamieniła się w okropnie złe bąbelki. Tylko garstce udało się uratować. Jeden z bąbelków, który nie zachorował postanowił uratować świat przed złem. Gra ma 2 zakończenia:

1. Dobre - udało się uratować świat przed złem

2. Złe - wszyscy włącznie z tobą są teraz okropnie źli.

 

Download: Download

Rozmiar pliku: 11997 KB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Flipper

Fabuła: Flipper

Grafika: Flipper

Muzyka: Jean Michel Jarre - Diva, Ethnicolor II

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najszczersze gratulacje.

Jeśli to jest twoja pierwsza gra, a ty masz 13 lat to będzie z ciebie naprawdę dobry GMowiec!

Gra wieje nudą, ale i tak znacznie przewyższa poziomem chyba wszystkie "Moje pierwsze gry" jakie w życiu widziałem.

Niestety nie udało mi się przejść. Poległem na poziomie na którym przeciwnicy zaczynają chodzić po skosie. A szkoda, bo byłem ciekawy co będzie dalej.

 

Za grafikę też należy ci się pochwała. Jest bardzo klimatyczna i starannie wykonana! W sumie to ona sprawia, że tą grę chce się spróbować przejść, bo sama rozgrywka jest nudna.

Silnik nie jest skomplikowany jednak skoro to twoja pierwsza gra również i tutaj należą ci się gratulacje.

 

Szkoda, że nie zobaczę zakończenia, bo od nowa mi się przechodzić raczej nie będzie chciało. Chociaż mnie ciekawi co tam wykombinowałeś.

 

Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że jeśli skuszę na początku na poziomie w którym od razu pędzi na mnie pomarańczowy bąbelek to tracę wszystkie życia bo po śmierci pojawiam się znowu w ty miejscu prosto na wrogu i tak w kółko do błyskawicznej utraty żyć.

 

Trzymaj tak dalej! I masz u mnie zasłużoną czwóreczkę! Musisz popracować jedynie nad atrakcyjnością rozrywki.

 

I chciałbym abyś mi wysłał jakieś swoje grafiki na PW jeśli masz jakieś na pececie jeszcze, bo jestem ciekawy.

Patrząc na tę grę odnoszę wrażenie, ze przybył nam na stronę nowy dobry grafik. A mamy ich tu w sumie niewiele :)

 

P.S. Czy dobrze mi się te bąbelki skojarzyły z World of Goo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze gra ma potezne rozmiary postanowilem ja sciagnac po zobaczeniu screenow.

I tak:

Grę przeszedlem cala, skonczylo sie dobrze :D

W grze jest fajny klimacik, przez fajna muzyke i szarobura grafike. Troche denerwowalo mnie ze wszystko tak sie zlewa ze na poczatku czasem nie moglem zauwazyc gdzie tak dokladnie jestem.

Poziomy tez nie sa zrobione ze tak brzydko powiem 'na odpierdziel' tylko sa calkiem fajnie i logicznie poustawiane. Moze oprocz przedostatniego gdzie przeciwnicy nie maja wytyczonych sciezek tylko odbijaja sie jak chca i trudno przed nimi uciec.

 

+ logicznie ulozone poziomy

+ wlasna, pasujaca grafika

+ muzyka

 

- brak dzwiekow? (moze tylko nie uslyszalem bo to byly jakies plumkania i mogly mi sie zlewac z muzyka :P)

- krotkie :(

 

Ogolnie jest dobrze i tez dam ci 4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą grę, gra jest dobra. Muzyka wciąga i powoduje, że chce się grać w tę grę. Grafika ładna gameplay już niestety nie :( I nie wiem czemu w 4 czy 5 planszy miałem 6 livesów a raz się skułem i przegrałem.

Grafika: 3/5

Muzyka: 4/5

Grywalność: 2/5

Fabuła: 3/5 - Do takiej gry nie trzeba wielkiej

Ogółem: 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tej grze jest AI wroga, bo za każdym razem mają tę samą drogę to sprawia że gra jest banalna do przejścia, no dobra może i ostatnia plansza jest ciężka ale od czego jest F5. Poza tym gra ma ładną grafikę jednak dość szybko się nudzi.

 

Grafika 4/5

Klimat 4/5 Ciekawa muzyczka

Grywalność 4/5 też daję 4 bo nie wybaczyłem sobie jak nie przeszedłem gry do końca

Ogólnie 4/5 ale tak szczerze to spodziewałem się większej ingerencji gracza w te zakończenia niż tylko wybór miksturki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER!

powiedz mi, Ty sam robisz grafiki?

Gra mimo, że jest nudna robi wielkie wrażenie wizualne, widać, że sporo się napracowałeś aby wszystko dobrze wyglądało.

 

Ze strony grywalności to musisz ją nie co urozmaicić.

Chociażby niektóre klocki można by przesuwać aby dostać się do innych diamentów.

Życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

pobrałem tą grę i powiem że mnie zatkało jeżeli to pierwsza gra to brawo fliper na prawdę dobra gra , dość łatwa jak dla mnie ale w końcu pierwsza gra za pierwszym razem trafiłem dobre zakończenie a teraz ocena.

 

PLUSY

 

+JAK NA PIERWSZĄ GRĘ DOBRY GAMEPLAY.

+GRAFIKA PASUJĄCA DO KLIMATU GRY.

+BARDZO PODOBAŁO MI SIĘ RÓWNIEŻ MENU GŁÓWNE GRY.

MINUSY

 

-SOUNDTRACK JAKOŚ NIE PRZYPADŁ MI DO GUSTU DZIWNY JAKIŚ DOŁUJĄCA TA MUZYKA.

 

OCENA OGÓLNA

 

3+/5 I POWODZENIA W DALSZYCH PRODUKCJACH ŻYCZĘ BO TA GRA W PORÓWNANIU Z INNYMI PIERWSZYMI PRODUKCJAMI TO JAK TRAFIĆ 4 LISTNĄ KONIECZYNĘ ŻADKOŚĆ ZOBACZYĆ TAKĄ FAJNĄ PIERWSZĄ GRĘ MAM NADZIEJĘ ŻE DRÓGA BĘDZIE JESZCZE LEPSZA :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dotyczyło to konkretnie oceny starej gry? Bo ja widzę różnicę między tą sytuacją, a np. odświeżeniem starego, zapomnianego tematu w Valhalli, jakiegoś z rozwiązanym już problemem, albo takiego w którym nic więcej nie ma do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ale dotyczyło to konkretnie oceny starej gry? Bo ja widzę różnicę między tą sytuacją, a np. odświeżeniem starego, zapomnianego tematu w Valhalli, jakiegoś z rozwiązanym już problemem, albo takiego w którym nic więcej nie ma do dodania.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dotyczyło to konkretnie oceny starej gry? Bo ja widzę różnicę między tą sytuacją, a np. odświeżeniem starego, zapomnianego tematu w Valhalli, jakiegoś z rozwiązanym już problemem, albo takiego w którym nic więcej nie ma do dodania.

tak. dotyczyło to konkretnie oceny starej gry. choć nie była to ocena tak rozbudowana, tak było. łapcie cytacik.

Nie odświeżaj starych tematów.
niestety sam post się nie zachował, usunąłem go jakiś czas temu.

 

przynajmniej tamten mój post nie był pisany z włączonym caps lockiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...