Skocz do zawartości

Zablokowane Tymony 2009 - Dyskusja


Platyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Trza było mówić, to przerobię zgłoszenie Ciebie, na kogoś innego :P .

 

Wiesz, owszem, pomagam, ale jak będę potem w głosowaniu, to wiadomo, że wygram jako admin. Nie chcę takich sytuacji, bo to ma być wyróżnienie dla userów i ma zachęcać innych do robienia dobrych gier i pomagania, a ja będąc adminem jestem już wyróżniony dożywotnio (zwłaszcza... czerwonym kolorem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale można by w sumie w przyszłym roku dodać do tej kategorii jeszcze dodatki i artykuły. Bo w sumie szkoda, że ten nie pasuje nigdzie. Tak samo "Najlepsza gra" powinna być rozszerzona na wszystkie opublikowane na GMClanie, a nie tylko te GMowe. Bo straszny ból mi sprawia, że nie mogę zgłosić gry "Kreski" dlatego, że jest pisana w C++.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie ja ustaliłem tegoroczne zasady :) Ogólnie zostałem zaskoczony całością, bo znacie moje zdanie :)

 

Btw. Okazało się, ze kilka ciekawych gier przeszło niezauważone przeze mnie, a jednak dało się w nie grać. Nie jest źle, ale do YYG nam brakuje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Tak, ciekaw jestem tylko, czy da radę z Instant Playa odpalać Almorę, która korzysta z dodatkowych plików i sama ściąga update'y, bo inaczej to chyba na YYG nie trafi :) Ale faktycznie ArcMagi i Alien Territory w tym roku namieszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...