Skocz do zawartości

Zablokowane Moderacja


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Po prostu pasuje im jego zachowanie, czy bardziej nikt nie mg zadnych przeciwwskazan.Ciekawszymi przypadkami sa snake czy matthew, ktorych nie bylo tu z miesiac, chyba, ze to tylko ja ich nie widze. Choc w tej kwestii woock czy maximal tez nie blyszcza :P

Bo co, za mało warnów wstawiam? Do tej pory różne zgrzyty naprawiałem po cichu, po prostu kasując lub sklejając posty, ale skoro przez to wychodzę na lenia, to mogę zmienić podejście. I ciekaw jestem, ilu by was zostało, jakby mi się chciało wlepiać warna za każdy nieocenzurowany wulgaryzm, jaki znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, temat powinien być dawno zamknięty. Ale za zamknięcie znów będą na nas wieszać psy.

Za co? za zamknięcie zbędnej dyskusji i jakieś głupiej "rebeli"? Liczy się parę słów końcowych od administracji i temat do zamknięcia.

 

@Poxi: Tak, Mimek... On tu też sporo zdziałał jak na tak krótki okres pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennie spędzamy naprawdę po kilka, kilkanaście godzin na czytanie waszych wypocin, łagodzenie kłótni i sprawdzanie raportów

Ludzie tacy jak Ranmus, Tymon, Mimek etc, pracują ciężko by nam żyło się lepiej,

 

coolface.jpg

Nieno, dawno się tak z marmotem na ircu z postów na gmclanie nie uśmialismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak kazdy nowy Mod/Red mial krotkoczasowy zapal. Platyna tez. Tak samo Tymon.

@Plat - Przykro mi sie zrobilo to czytajac. Mowiac mi to w twarz przynajmniej bys mnie zmotywowal do glebszego myslenia. Chociaz... moze i ty uwarzasz ze to szajsy, a tutaj kazdy przyklad sie komos spodobal, i przydal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter trochę przesadzasz z tym, że się staram by wszystkim żyło się tu lepiej, jakby nie patrzeć GMCLAN ostatnio interesuje mnie tylko od strony kodu, obecnie mam z nim tak mało wspólnego, że to nawet tytuł redaktora czy moderatora średnio mi się należy, a tym bardziej administratora.

 

No i mój zapał trudno nazwać tymczasowym bo trwał chyba ze dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter trochę przesadzasz z tym, że się staram by wszystkim żyło się tu lepiej, jakby nie patrzeć GMCLAN ostatnio interesuje mnie tylko od strony kodu, obecnie mam z nim tak mało wspólnego, że to nawet tytuł redaktora czy moderatora średnio mi się należy, a tym bardziej administratora.

Podałem Cię jako PRZYKŁAD...

@KRS: fail.

@Slash: stfu and gtfo. Nie znasz mnie, nie czytasz moich wypowiedzi, nie wypowiadasz się tam gdzie ja więc GTFO ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter trochę przesadzasz z tym, że się staram by wszystkim żyło się tu lepiej, jakby nie patrzeć GMCLAN ostatnio interesuje mnie tylko od strony kodu, obecnie mam z nim tak mało wspólnego, że to nawet tytuł redaktora czy moderatora średnio mi się należy, a tym bardziej administratora.

No skoro masz dostęp do kodu i pracujesz nad gmclanem technicznie to raczej bardziej admin, no nie?

 

@Pieter: ta, mówisz fail bo cytowałem twoją wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz Pieter, jak jest. Według podanej wcześniej przeze mnie klasyfikacji userów jesteś tym, który chce na siłę przerwać innym dyskusję. Z tym, że ja się po tym na ciebie nie rzuciłem z wulgaryzmami ;) .

przykro, ja nikomu nic nie przerywam, czy zaznaczyłem gdzieś, że temat bym zamknął? Jedyną moją wypowiedzią było, że dla mnie temat jest zakończony, ale widzę, że to już nie aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...