Skocz do zawartości

Moja nowa gra


Grygorz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisz dwóch postów pod rząd! Masz opcję 'edit'. Poza tym używaj polskich znaków i nazywaj tematy jakoś oryginalniej, bo tych w stylu "moja nowa gra" jest na pęczki.

 

A tak BTW, to po co w ogóle ten temat? Takie screeny to możesz wrzucać do shoutboxa. Topici twórz, gdy skończysz grę albo chociaż wypuścisz jakąś jej wczesną wersję.

 

Grafika jest spoko(...)

Śmiem się nie zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest w trakcie tworzenia ale moge zapuscic pare screenów co o tym sadzicie???

Grygorz jak gra jest w trakcie tworzenia to daj temat w "Dema gier, biblioteki i inne" ,a nie w "Gotowe gry i programy" :]

 

On już założył drugi temat, za co został oficjalne preze mnie zjechany. <_< LINK

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grygorz jak gra jest w trakcie tworzenia to daj temat w "Dema gier, biblioteki i inne" ,a nie w "Gotowe gry i programy" :]

 

On już założył drugi temat, za co został oficjalne preze mnie zjechany. <_< LINK

Patrysław

przepraszam ale tamto jest demo ktore jednak zostało porzucone i została całkowicie fabubuła zmieniona a postacie jedynie zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to wszystko ma ręce i nogi ? Wiem że ja też grafik nie jestem świetny ale sam tylko popatrz sobie na swoją grę i się zastanów... np. screen numer 2 Ściany ?? uch ujdą, ale popatrz już na podłogę katastrofa, i nie chodzi mi o wygląd bo jest Ok, ale chodzi mi o sposób w jaki tą podłogę rozstawiłeś, jedna tekstura nie pasuję do drugiej, postaraj się robić titlesy w miej więcej podobnym klimacie, co do postaci i wrogów nie powiem ci zbyt dużo, musiałbym zagrać w grę.

 

Grafika - +3/10 : Masz do dyspozycji całkiem fajne titlesy, przydało by się żebyś je jeszcze fajnie ułożył na planetce, i nie robił oczopląsu.

 

Pozdrawiam Moho !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...