Skocz do zawartości

Demo mojej drugiej gry


Micanser

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wam pokazać Last War demo, nie ma w nim dużo opcji, w przeciwieństwie do wersji pełnej. tu jest link

http://rapidshare.de/files/17914669/Last_war_DEMO.rar.html Zanim ocenicie to demo proszę żebyście je całe prześli:

 

W pełnej wersji za każdym razem jak zginiemy nie bedzie okienka ZGINĄŁEŚ W AKCJI, prawie zawsze będziemy mieli drugą szansę, będzie można jeździć czołgiem obcych, pływać łodzią i chodzić samotnym żołnierzem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna gra, jak na drugą produkcję. Co prawda widać, że robiłeś ją w oparciu o "1942", ale i tak nieźle. Zauważyłem trzy błędy: brak polskich liter w historii na początku, a w treningu pojazd znajduje się pod zieloną siatką i można nim wylecieć za planszę (na dole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna gierka tylko szkoda, ze demo tak szybko sie konczy. :( Najciekawsze jest to, ze nie tylko ciagle latamy, ale czasami walczymy tez w inny sposob (albo uciekamy... fajny pomysl z tym zestrzeleniem). Czekam z niecierpliwoscia na pelna wersje, ale popraw ta historie na poczatku gry, za czesto powtarzasz wyrazy(!!), co psuje troszke efekt, a fabula ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

Bład w opisie fabuły gry "kisiezycu" domyslam sie ze chodzilo ci o "ksiezycu" :D

Menu itp. bardzo fajnie wykonane, ale jak zaczniesz gre to tak jakos malo urozmaicone.

Po co ta siatka? Na twoim miejscu dalbym jakies fajne "kosmiczne tlo".

Domyslam sie ze beda rozne rodzaje przeciwnikow i bronie :lol2: .

Jak na ta wersje to slabo bo tylko latasz i strzelasz :( Daj urozmaicenia i gra bedzie calkiem inaczej wygladac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...