Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Neko = kot.jpg

silv.jpg = Furry

No dobra może nie neko jako że do końca nie wiem co to neko nie zmienia jednak to faktu że styl neko girls (przyjęte ogólnie jako po prostu neko) to nie furry dla mnie neko to pół kot pół człowiek w każdym razie powiem to tak osoba przedstawiona na obrazku to pół wilk pół człowiek : O!

 

a furry to antropomorficzne zwierze które wygląda jak zwierze ale jest o postawie ludzkiej

więc i tak czy siak neko w stylu jaki jest przestawiany nie można zaliczyć do furry

7235242.jpg - neko

 

 

Kawaii_Furry.jpg - furry

 

Jak widać nie trudno je odróżnić więc nie mogę się zgodzić z wami

 

to tak jakby porównać japoński styl animacji (anime) do stylu np disney'a

 

FurryChart.jpg

 

Edit:

Myślałem z początku że na dole napisane jest "STILLER"

a tam pisze Silwer (wiem powinno być Silver mój błąd :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra może nie neko jako że do końca nie wiem co to neko dla mnie neko to pół kot pół człowiek

w każdym razie nie zmienia to faktu że osoba przedstawiona na obrazku to pół wilk pół człowiek

 

a furry to antropomorficzne zwierze które wygląda jak zwierze ale jest o postawie ludzkiej

więc i tak czy siak neko w stylu jaki jest przestawiany nie można zaliczyć do furry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj bom jeszcze edytował swoją wypowedzia neko girl tak czy siak to nie furry

wystarczy porównać

 

A pierwsza wypowiedzi nie była do stylu, tylko do obrazka odniesiona.

 

furry = zwierze z futrem (no chyba że gad to bez futra, ale to wciąż zwierz), na 2 łapach o postawie ludzkiej tzw Antropomorficznej

 

neko girl (neko) = dziewczyna,człowiek z uszami kota i ogonem

 

neko!=furry -_- spytaj się byle jakiego furry każdy ci to samo powie, a to co żeś sobie tam ubzdurał to już twoja sprawa.

 

Jak widać nie trudno je odróżnić więc nie mogę się zgodzić z wami

 

to tak jakby porównać japoński styl animacji (anime) do stylu np disney'a

FurryChart.jpg

 

------------------------------------------

Żeby oftopa za dużego nie robić

to rzucę jeden mój rysunek (Furry @.@)

furry.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucz się historii to może wtedy dowiesz się co gorsze :3

 

Hmmm

 

Hitler miał potężną armię, i miał wielką charyzmę by zmusić kilka milionów kretynów do strzelania do każdego kogo nie lubiał.

 

Furfagi rysują erotyczne rysunki zwierząt.

 

Jednak hajl hitla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

 

Hitler miał potężną armię, i miał wielką charyzmę by zmusić kilka milionów kretynów do strzelania do każdego kogo nie lubiał.

 

Furfagi rysują erotyczne rysunki zwierząt.

 

Jednak hajl hitla.

Jak twoim ideałem jest hitler to ci winszuje po drugie nie wstawiłem tu żadnych erotycznych rysunków

 

nie ,ma to jak porównać faszyzm którzy zabili miliony ludzi 

do ludzi którzy lubią rysować nie koniecznie ludzi, przy czym ani zwierząt ani ludzi Nie krzywdzą

 

porównanie raczej chybione

 

zwłaszcza biorąc porównanie do tego co tu dałem

zgaduje ze bajek disneya, warner brothers, i wielu wielu innych, nie oglądasz (ani nie dasz oglądać swoim dzieciom) bo to furry fag epic win :)

 

No ale kończę tą dyskusje jak ktoś ma jakiś problem to na pw zapraszam ja przestaje karmić trole :)

 

EDIT: Choć mnie kusi na odpowiedzenie na dalsze posty to jednak jak obiecałem tego nie zrobię

chcecie pogadać załóżcie osobny temat albo napiszcie mi na pw chętnie podyskutuje :)

 

ps. co mają fury dziwaki w kostiumach (O.o dziwni ludzie),do ludzi rysujących furry -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ,ma to jak porównać faszyzm którzy zabili miliony ludzi 

 

Jak faszyzm mogą zabijać miliony ludzi? Po za tym, nie każdy faszysta zabija, a Hitler jest najsławniejszy, pogeneralizujmy trochę i furry i faszyzm.

 

do ludzi którzy lubią rysować nie koniecznie ludzi, przy czym ani zwierząt ani ludzi Nie krzywdzą

 

porównanie raczej chybione

Cóż, niekoniecznie muszą zabijać:

 

M8hc03_4ad38a8d0721a.jpg

 

zwłaszcza biorąc porównanie do tego co tu dałem

zgaduje ze bajek disneya, warner brothers, i wielu wielu innych, nie oglądasz (ani nie dasz oglądać swoim dzieciom) bo to furry fag epic win :)

 

Nie oglądam bo nie mam pięciu lat. :)

 

No ale kończę tą dyskusje jak ktoś ma jakiś problem to na pw zapraszam ja przestaje karmić trole :)

 

Omnomnomnom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...