Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Talent nie istnieje. Niektórzy po prostu nie kminią co to są cienie i prespektywa. A w dodatku nie chciało im się rysować w dzieciństwie i myślą że załatwią to kolejnymi nic nie dającymi manualami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realista? Hmmm, widzisz, talent istnieje, tylko zależy jak to interpretujesz. Talent to uzdolnienie, możliwość którą nie każdy może posiadać. Może być talent wrodzony lub nabyty, jeśli jest wrodzony to wiadomo, bez wysiłku go wykorzystujemy, a inna sprawa jeśli jest nabyty. Trzeba się namęczyć. Ale jedno i drugie to talent, więc nie mów że nie ma czegoś takiego jak talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No dobra, nie każdy ma z kolei dobrze wykształconą orientację w przestrzeni, np. podobno statystycznie kobietom słabiej to idzie, więc może i masz rację. Ale nie lubię jak wszyscy usprawiedliwiają swoje lenistwo brakiem talentu. Nauczyć można się wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propa - nienajgorsze tylko jakos kojazy mi sie z Hussajnem

owszem, terning czyni mistrza, ale jak niemasz talentu to masz przerabane...

http://img188.imageshack.us/img188/4113/mo...uardiancopy.png - stara wersja wlascwie prosto ze skanera

 

nowa wersja:

molochguardian2b.png

i sam robcik:

smartcopy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff, wszyscy zachwalacie copo, moim zdaniem nie ma talentu do większych grafik. Tamta pracka miała tylko kilka naprawdę udanych elementów, te z kolei są jak dla mnie całkowicie nieudane i przypominają mi te "niedoskonałe" elementy z tamtej pracy. Po prostu sam blur to nie wszystko. Pelerynka w poprzedniej pracy to katastrofa. Widzimy tylko i wyłącznie efekt zabawy pięciolatka z plasteliną, może plastelinę nie jest już tak łatwo namalować, jednak aż prosi się o jakiekolwiek detale. Tak, nie pasuje mi ten styl, bo to wygląda jakbyś namalował pięknego małego robocika 50 x 50 i go tylko i wyłącznie powiększył. Detali zabraknie.

 

Apropos drzewa na powyższym rysunku - what the fuck?

owszem, terning czyni mistrza, ale jak niemasz talentu to masz przerabane...

Mam nadzieję, że mój post w pewnym stopniu cię uświadomi ^^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do doskonalosci troche mi brakuje

Doskonałości nigdy nie osiągniesz ;) .

 

Co do talentu, nie filozofujcie. Są ludzie, którzy w to wierzą, są ludzie, którzy nie wierzą. To tak jak wiara Boga, są różne opinie. Więc dajcie z tym spokój.

Po prostu genialne. Copo ile dochodziłeś do takiego poziomu?

Tego nie liczy się na czas. To zależy od tego ile rysuje i jak szybko się uczy.

on jest bogiem graficznym więc wątpię wy w ogóle raczył zaszczycić cię odpowiedzią na tak plebejskie pytanie :)

Jedyne co zrobiłeś tym zdaniem - ośmieszyłeś się.

 

Spójrzcie, ile slash wymienił błędów wystepujących w tych dwóch pracach. Można też dodać inne - takie jak - ręce maga, krzywy czarny kontur maga, ogień z ręki też nie za bardzo, tam gdzie robocik - elementy do siebie nie pasują, liście drzewa = kopiuj/wklej, skała dupiata, ogólnie kolory mogłyby być lepsze.

W każdej pracy są błędy, wystarczy tylko umieć je znaleźć. Więc przestańcie go nazywać bogiem i lizać dupę. Jest dobry, sam przyznaję, bo dla mnie samego ciekawe są jego prace, ale nie przesadzajmy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, już miałem coś napisać a propo talentu oraz prac copoconaco, ale trzeba przyznać, że zgrabnie podsumowałeś. Zdecydowanie niektóre osoby przesadzają z zachwalaniem, mimo że copo radzi sobie nieźle.

 

 

Btw. jest coś takiego jak talent, wy artystyczni ateiści :glare:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...