Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi mi tu głównie o szczegóły, bo przy mniejszych grafikach trzeba tak dobierać kolory, żeby praca była przejrzysta, a zarazem szczegółowa, przy większych łatwiej jest dodawać te szczegóły bo więcej pixeli możesz upchać ;)

 

EDIT: Ponieważ double-posta jako tako zrobić nie mogę to wstawiam nowe próby, tym razem sama głowa :D

mnew.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tak ładnie pocieniować postaci, nie umiem "przedstawić grubości" elementów i ogólnie czasami robię nie perspektywicznie :( no ale cóż muszę ćwiczyć, samo się nie zrobi :P

 

PS: Zapomniałem dodać, że ta i tamten sprite są robione na palecie NESa (kolorów używam bez limitów), bo sam dobrej zrobić nie potrafię, a ta jest dobrym ćwiczeniem na używanie kolorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSTALEM APARAT OD OJCA : O

Jak cos to pstrykam pierwszy raz po 4 letniej przerwie, iz moj stary aparat sie zepsul wlasnie 4 lata temu.

Wiec troszke sie uspokojcie w krytyka.

Ale i tak jest mile widziana : D

 

1

Kwiatuszek : 3

 

2

Pan farmer nie lubi zdjec. Ale kurde, chcialem tak ladnie przed tym domkiem zrobic mu to foto, a ten przygazowal i nie zdazylem : O

 

3

Tak wiem, trzesie sie mi reka. Ale co ja na to poradze? Trzeba znowu sie nauczyc trzymac ten aparat. Nie wiem czemu, ale podoba mi sie to zdjecie. Chyba chodzi o tego CHRYSTLERA a tle FARMY. Wyobrazcie se takie cos w polsce.

 

4a

4b

Magia fotoszopa. Znajdzcie roznice.

Do tego ladny zachod co nie : D?

 

5

Weeeeeeee, cienie : D

 

6

Jedne z kilku makro gdzie mi sie nie trzesla reka. Daleko mi do Solmisa, ale to dlatego ze w angli nie ma takich fajnych terenow : )

 

7

Nie ma to jak sie polozyc w najbardziej niewygodnej pozycji na ziemi, pelnej mrowek i ostrych kamieni, aby zrobic zdjecie.

Do tego pierwsze spalilem, bo mi sie zle ostrosc ustawila. Wstalem, i kurde jeszcze raz sie trzeba bylo klasc.

 

8

HURRA! ZROBILEM ZDJECIE PAJECZYNIE : O Szkoda ze nie bylo zadnej prawdziwej pajeczyny. Tutaj widac sie pajak tylko przelecial.

 

9

Pozniej sie okazalo ze Pan Farmer na prawde nie lubi zdjec. Probowal mnie rozjechac : < A ja na to ucieklem i mu zrobilem ladne zdjecie. No moze nie takie ladne, ale podoba mi sie to pomaranczowe odbicie na ciagniku : 3

 

10

No i koniec. Nie wiem, podoba mi sie to zdjecie : 3

 

Musze se kupic stojak : <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Fajny. Lepiej by wyglądał gdyby kadr był bardziej przesunięty w prawo (żeby ten kwiatek był z lewej, bo jak jest na środku centralnie to jakoś tak głupio... :P)

2 - No, ujdzie.

3 - no, opis trochę tłumaczy, co Ci się w tym zdjęciu podoba.

4 - Faaajnie. A zachód ładny, tylko troszkę... rozmyty xd I te krzaczki z prawej też jakoś średnio pasują.

5 - Lol.

6 - eh. Czytam opis, że makro i Ci się nie trzęsła ręka, to se myślę, że jakieś fajne zdjęcie będzie. A tu kurde, zawiodłem się trochę xd

7 - żeby ten kwiatek ( :D ) był obrócony w drugą stronę to by było na razie najlepsze zdjęcie.

8 - Ciekawe, ale ei pajęczyna, tylko to, na czym ona jest.

9 - Lol, znowu traktor.

10 - : >

 

A Twoje zdjęcia i tak są lepsze niż te Solmisa (tzn. jego "pierwsze") :P

Ale to może ja źle zapamiętałem jego zdjęcia.

 

Mówiąc stojak rozumiem masz na myśli statyw xd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja ładna, ale za krótka nawet jak na coś ala piesek leszek.

Poza tym nie mogę kompletnie zrozumieć co tam mówią.

 

Postać mi się podoba :D

narrator :bajki z pod zielonej fajki

narrator :za górami, za lasami, żył sobie mały kosmitek.

Kosmitek: H... wam w d...

 

Wiem ze krótka ale taki był scenariusz pierwszego odcinka

mam już parę innych w głowie troszkę dłuższych ale zobaczymy czy coś z tego wyjdzie :)

(niestety szkoła mi się niedługo zaczyna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ołszyt!!!!

No nie mogę po obejrzeniu przeżyłem prawdziwe katharsis. Co tam książki, telewizja, Internet, co tam szkoła wreszcie, przecież mam tu wszystkie prawdy życiowe, napisy końcowe i początkowe dłuższe niż sama bajka, wszystko podane na talerzu!! bajki spod zielonej fajki rulez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ołszyt!!!!

No nie mogę po obejrzeniu przeżyłem prawdziwe katharsis. Co tam książki, telewizja, Internet, co tam szkoła wreszcie, przecież mam tu wszystkie prawdy życiowe, napisy końcowe i początkowe dłuższe niż sama bajka, wszystko podane na talerzu!! bajki spod zielonej fajki rulez.

You fail at ironia.

Bajka nie najlepsza, ale ze zla powiedziec nie mozna : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ołszyt!!!!

No nie mogę po obejrzeniu przeżyłem prawdziwe katharsis. Co tam książki, telewizja, Internet, co tam szkoła wreszcie, przecież mam tu wszystkie prawdy życiowe, napisy końcowe i początkowe dłuższe niż sama bajka, wszystko podane na talerzu!! bajki spod zielonej fajki rulez.

nie podoba się to ... nie każe ci tego oglądać a takie teksty zostaw sobie dla mamusi

poza tym na bajce wyraźnie pisze od 18 lat a z tego co widzę masz 15 *******

 

 

Nie widzę nic złego w jego poście. Powiedział co o tym myśli i tyle. Za to nie podoba mi się twoje zachowanie. Warn za obrazę użytkownika.

Platyna

A ja powiedziałem co myślę o jego sarkazmie i napomknąłem że jest za młody by w ogóle ten film oglądać więc nie wiem za co ten warn może i przesadziłem z szczylem no cóż. Xarfron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic złego w jego poście. Powiedział co o tym myśli i tyle. Za to nie podoba mi się twoje zachowanie. Warn za obrazę użytkownika.

Platyna

sory ze sie wtracam w nie do konca moje sprawy ale:

ołszyt!!!!

Wiem ze puszczacie to bokiem, ale przklenstwo to przeklenstwo. Ja dostalem za koorfa. Wiec nie mow ze nic w jego poscie zlego nie ma : )

 

Tak naprawde to styl w jakim post booma jest napisany jest bardziej obrazliwy niz post Lionxa sam w sobie.

On nikogo nie obrazil, gdyby twoja prace skrytykowali w ten sposob, na pewno nie byl bys szczesliwy : )

Krytyka jest dobra, ale czasami lepiej uwazac jak sie wypowiada o czyjejs pracy, z wyjatkiem prowokujacych crapow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i sposób w jaki skrytykował pracę nie był najprzyjemniejszy, ale to jego sprawa jak to robi. Czy delikatnie czy nie. Napisał na swój sposób co o tym myśli, ale nikogo nie obraził/nie wyzwał.

A nazywanie go szczylem (Xarfron usunął to z posta już) z całą pewnością nie było miłe.

 

Kto jeszcze chce podyskutować na ten temat to zapraszam na PW. Nie będziemy tu syfu robić. Chociaż ja temat uważam za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
napomknąłem że jest za młody by w ogóle ten film oglądać

IMO Ty jesteś za stary żeby takie filmy robić. Pierwsza część jest gorsza od wypocin typowego gimnazjalisty, ale drugi odcinek już lepszy muszę powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Ty jesteś za stary żeby takie filmy robić. Pierwsza część jest gorsza od wypocin typowego gimnazjalisty, ale drugi odcinek już lepszy muszę powiedzieć.

Jak już mówiłem podoba mi się postać, a i animacja nie jest zła.

 

Ale pan wyżej dobrze gada.

Treść jest wręcz idiotyczna.

Pomyślałbyś nad jakimś inteligentnym humorem, a nie robił kolejny syf pokroju pieska leszka.

Takie było założenie od początku pierwszego postu (odcinka) i koncepcji nie zamierzam zmienić 

są ludzie którzy lubią taki humor i są ludzie którzy go nie lubią jak z wszystkim w życiu :)

 

Może gdybym miał czas, pieniądze, zgraną ekipę, umiejętności, to bym i zrobił coś ambitniejszego

ale z drugiej strony zawsze zaczyna się od małych kroczków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...