Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A idź ty, tylko nabijasz posty tymi badziewiami... :|

 

Choć podsunąłeś mi pomysł, żeby se jakiegoś avka nowego zrobić, bo mój ma już swoje... miesiące :P

 

Ed: Właśnie. Ja na tym swoim avku coś napisałem (no, w tych hexach co się przesuwają).

Ale, co najlepsze, sam nie pamiętam, co O.o...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47xxxxxxxx, przestan. nikogo widac nie interesuje Twoja emotka. Kolejna ta sama poleci do kosza a Cie obdaruje warnem za nie sluchanie zalecen moderatora jak i samych userow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie, ale uznaj to za komplement, bo im brzydsze tym lepsze :) ...żartuje ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od dzisiaj kleje w 3D, już kiedyś się za to zabierałem, ale jedyne co udało mi się zrobić to nietoperza (zupełnie przypadkiem, chciałem stworzyć statek kosmiczny). Teraz sobie zrobiłem piłke, bez czarnych łat, ponieważ jeszcze nie umiem kolorować. Ogólnie dziwna, ale chcę wiedzieć jak wyszła. ball.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mam mało postów ; D? spokojnie jakby co to jeszcze dopisze, że Cinema 4D, a taka piłka to chyba najprostrze co można zrobić.. gorzej z renderowaniem.. na moim kompie jedno renderowanie to 3-4 min nie pamietam dokładnie, a renderowałem ze 20-30 razy żeby poprawiać błędy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąłeś tego skrina? Nie chce mi sie wierzyć że to zrobiłes ;P Ale niech będzie ładne to smile.gif

 

A mnie chce się wierzyć, bo słabe to to :P

Kula, chamfer wierzchołków, chamfer krawędzi i ich wgłębienie, słabe wygładzenie i viola! Piłka gotowa! :)

A trawka to w cholerę splinów, ale wyszła całkiem całkiem, lepiej niż piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Markuz - Otoz bylem niesamowicie wkurzony, i szczesliwy z roznych powodow. Nachodzace na siebie kolory oznaczaja moje mieszane uczucia. W tle widac paintowy obrazek, jest to tak naprawde informacja ze ta wiadomosc jest w czesci skierowana dla newbikow, ktozy strasznie mnie wkurzaja jakoscia tego co robia. Bazgroly pomiedzy warstwami sa to po prostu proby wyrzycia sie na czyms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blagam cie... Wstawiaj cos jak wiesz ze jest dobre, a nie chwal sie wszystkm co masz. Ta abstrakcje dla jaj wlozylem. Wiem jestem zlym przykladem dla nowych : (

 

Ale cos tam ocenie:

Za duzo kontrastu pomiedzi kolorami, cholernie gryzie po oczach.

Detalu tu jest tyle co porzadku w moim pokoju.

Za budynkiem nagle swiat sie konczy? W izometrii nigdy nie widzisz nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...