Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiłem ikonke ... nazwałem ją 'World Eaters'. Takie 'ząbki' jedzące ziemie,...miały być 'orkiem' ale miałem kłopoty z jego 'mordą'.. poprostu nie wychodziło... :sp_ike:

World_Eaters.png

 

Aaa..! Jeszcze jedno... jeśli określenie 'morda' jest nie na miejscu to przepraszam, ale ork to ork,... i czy można inaczej to nazwać? :twisted:

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna 'dokładka' zaczołem ćwiczyć twarz... i coraz lepiej mi wychodzi oraz efekty.. tyko tutaj troszke nie wyszło, ale cóż wynik mi się podoba (moim zdaniem).. oto rysunek:

Magic_.png

I jak?... dobre?

 

EDIT: Tak sobie myślałem... i wpadłem na pomysł taki że skoro nie mam pomysłów... zrobić komuś avatara?.. tylko że chyba nie ten temat, ale za każdym razem będe się starał nie offtopować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoda:... widziałeś która godzina, przecież byłem 1/2 żywy xD? I skąd miałem wiedzieć że robie błędy ortograficzne.

--------

Robiłem tzw. 'tribale' w paincie i pomyślałem że zrobie charakterystyczną postać związaną z takimi 'szlaczko-ostrzami' o kolorze 'sinopapusiowatym' :lol2: ... obecnie to jest to jedynie szkic. Nazywać się będzie 'Prince of Blades'.

Oto szkic:Prince_of_Blades.png

I co o tym myślicie, może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@KubaGM: dithering chyba :P Ale faktycznie zdaje się być lepiej, chociaż nie wiem czy nie za słaby ten dithering :P Ale robisz - moim zdaniem - strasznie szybkie postępy. Naprawdę może się to dobrze skończyć :D

 

@Tymon: serio uważasz, że to dobre prace? Mi się wydaje, że to kiepski poziom, tym bardziej, że nigdy nie rysuję z głowy, tylko na czymś bazuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że uważam! Może nie są najlepsze, ale za to niewiele im brakuje do wyższego poziomu. Dlatego nalegam byś ćwiczył dalej i możliwie jak najczęściej.

I te, Werter. Będziesz nam umierał 12h po strzale w głowę? =P

 

KubaGM, wrzuć większy kontrast. =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...