Skocz do zawartości

Vidya Gaems thread


Krajowa Rada Stolarzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A owszem, płatne, dlatego korzystam z darmowej bety. ;) Jeśli chodzi o mechanikę, to mamy do czynienia z wierną kopią oryginału. Większość postaci i przedmiotów ma swoje odpowiedniki w Docie. Niestety rzuciło się na to tyle ludzi, że czasami można uświadczyć serii potężnych lagów. Niemnie jednak pograć można, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany -> adres e-mail do mnie na PW. Mam jeszcze 7 zaproszeń do rozdania. Zaproszenia wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.heroesofnewerth.com/

Lepsza DotA. Gdyby ktoś chciał zaproszenie to bety to służę.

grałem, grałem. i jak dla mnie to jednak dota > hon. fakt, hon ma kilka fajnych ficzerów (np statystyki czy ten systm anty-leaverowy), ale pograłem kilka razy na becie i wróciłem do oryginału. jeszcze raz przetestuje jak się skończy beta i wyjdzie finalna wersja.

 

z innych klonów to jeszcze w league of legends grałem. odstawiłem dość szybko, jakieś przekombinowane. a demigod wygląda patologicznie (i mam za słaby sprzęt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram w pirackiego Borderlanda (Syrenką) i oryginalnego Modern Warfare 2 :3

 

Świetny interes - spiracić fajną grę a potem dać się naciągnąć na grę z 4 godzinnym singlem.

 

Z piratowania to zaraz mi się ściągnie Street Fighter Alpha 3 i Castlevania: Symphony of cośtam, i będę grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przeszedłem wczoraj CoDa 4 i jak miałem kupić modern warfare 2 to podziękowałem im i co najwyżej ściągnę pirata skoro modern warfare przeszedłem może w 5 godzin grania :)

ogólnie myślę żeby powiększyć swoją kolekcję oryginalnych gier o dragon age'a ale muszę jeszcze dozbierać

a z piratów to ściągam prototype i a później borderlands ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w pirackiego Borderlanda da się grać na multi, a w MW nie (poza pirackimi serwerami pełnymi hackerów) :3

A ten crack co wyszedł do multiplayera, to czasem nie pozwala grać na IWNet?

 

Ja teraz gierczę w oryginalnego Left4Dead 2. Tylko boty gorzej działają niż w demku ;[ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, ostatnio zagrywam w oryginalnego Xpand Rally Xtreme - ukończyłem 25% gry - grałem łącznie z 3.5 godziny.

 

Jestem w 7 interwale na 11 możliwych w F.E.A.R.

 

Początek kampanii w Drakensang.

 

I któryś z kolei poziom w Shadowgrounds.

 

Aktualnie gram tylko w to. Fallord.

 

edit: Co do Borderlands pisałem o nim strasznie dużo na swoim blogu, jednak jest STRASZLIWIE NUDNY. CHOLERNIE NUDNY :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...