Skocz do zawartości

Zdradliwy pendrive


Matizam7

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio gdy ściągałem plik z internetu postanowiłem poglądać zgromadzoną do tych czas grafikę do nowej gry (projektu) gdy nagle wszystko mi się skasowało z pendrive. musze się przyznać że byłem głupi i tylko na tym pendrive (i brata mam kopie zapasowa, ale nie moge go znaleść :-( ) miałem zarejestrowanego gm. Problem w tym ze przy zaplacie nie dostałem klucz. dziwne nie? Jak odzykać klucz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W tym mejlu musiał być klucz, oraz link do pliku EXE z game makerem, dodatkowo samego GMa trzeba zarejestrować do wersji pro - wynika więc, że miałeś ciągle LITE i nigdy nie skorzystałeś z klucza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z advanced mode?

advanced mode TO NIE JEST pro.

lolpro.png

to opcja dostępna również dla GMa Lite. bez włączonego advanced mode GM na gówno pozwala.

włączone advanced mode nie oznacza, że aktywował ci się GM

 

tak poza tym, GMa aktywujesz dla całego kompa (przynajmniej wersję 6.1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś na yoyo:

 

Q: I have purchased GM7 Pro but do not have an Activation Code

 

A: The Purchase Reference generated when you bought GM7 is in fact your Activation Code. If you haven't noted it down or received a confirmation email please retrieve it via our helpdesk

Tylko że nie w tym helpdesku nie wiem co robić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zapisałem jak był albo nie przysłali

 

EDIT: po przemyśleniu doszłem do wniosku że ten kod musieli przysłać albo przy aktywacji było jakieś pole z ciągiem liczb. może to? ale przy mail'u nic nie było i to dziwne :huh: wysyłałem to na pocztę mojego taty a on nigdy nie kasuje poczty (całe szczęście) i dzisiaj sprawdze czy jednak może coś było, a może to wykasował? nie wiem sprawdze. poza tym już zarejestrowałem się na stronie pomocy yoyo games i czekam na odpowiedź na wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...