Skocz do zawartości

Zablokowane Lollipop ate my Donuts! flying slippers


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Lollipop ate my donuts! flying slippers

 

Gatunek: platform/arcade

 

Opis: Hmm, może zacznijmy od tytułu, "Lizak zjadł moje paczki! latające kapcie" - podpowiem iż nazwa nie ma nic wspólnego z gra ;p (ofkoz może zamieszczę jakiegos easteregga..) . Gra to po prostu platformówka, kluczyki, diamenty, wrogowie, dźwignie i dużo sekretów smile.gif Gracz w ciagu gry będzie zdobywać nowe moce, iskra (od poczatku) , wielka iskra, fala i double jump. Gra będzie podzielona na etapy (klasyk) Pierwszy to forest of melody, wesoła kraina pełna skaczacych gówienek i pułapek.Następna to happy hill cementery (taki EE nawiazujšcy do innej mojej gry pt. "Butcher Pete!") pełna kosciotrupów, zombie i innego plugastwa.Ostatnia będzie dziać się w przyszłosci ale dotychczas nad nia nie myslałem smile2.gif Każdy etap będzie składał się z 5 lvli, oraz postarałbym się o bossów

 

screeny itp. tutaj:

KLIK

 

waga:

4,1 mb spakowane

 

link:

http://www.uploader.pl/?d=7DB4FFFB1

 

czemu daję demko?

stwierdziłem, że jest jeszcze duuużo do roboty, a lepiej mi wyjdzie jak powiecie po grze co nie pasuje, co nie działa a co chcielibyście żeby znalazło się w grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super

1. mi działa

2. fajnie pomagasz, jasnowidzem nie jestem (protip: pokaż loga )

 

EDIT:

omg, dałem całą grę, reupload :X

 

EDIT:

już jest, dobrze, że dostało się to tylko w ręce gnyska i qanaroo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No jest dużo rzeczy do poprawienia (ściślej, do dopracowania). Poza tym, jak wyłączam grę to jest error, bo najprawdopodobniej DLLe nie są zwalniane. Pod F1 nie ma pomocy, a mogła by być. Skakanie jest jakieś takie wolne, przez co zdaje się że postać szybuje, a nie skacze. Ale na pewno jest dużo powyżej średniej GMCLANowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam fakt był by pocieszający, gdyby nie to, że średnia gmclanowa jest niska :X

szkoda też, że nie przeszedłeś całej gry i nie odkryłeś wszystkich smaczków, a także dodatkowych rzeczy (mała gra logiczna, w której nie potrzeba myśleć, jaskinie etc.)

czy to przez to, że gra Cię nie przyciągała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Przez to, że nie podobało mi się skakanie, oraz nie mogłem w trakcie gry sprawdzić sterowania. Była taka dźwignia na początku drugiego etapu i nie wiedziałem o co kaman, nie dało się jej przestawić spacją/shiftem/altem/ctrlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej pisałem, muzyka imo jest straszna.

Do grafiki chyba nie ma za bardzo się co przyczepić, rozgrywka jest trochę zbyt wolna, ale to da się znieść.

I jak już Gnysek napisał:

Ale na pewno jest dużo powyżej średniej GMCLANowej

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, backup źródła w paczce.

 

zagrałem, lepsze od ogólnego poziomu GMClanowych gier, ale:

- dodaj to warstwowe tło, od razu to wszystko będzie LEPIEJ wyglądać

- bohater powinien mieć więcej animacji i takich bardziej "ruchliwych", bo jest sztywniejszy od Maria w pierwszym Donkey Kongu. to samo tyczy się innych obiektów

- menu obsługiwane myszką (do tego niedokładnie wykonane - przyciski nie mają masek)

- polecam zamianę 30 klatek na sekundę na 60 lub nawet 50 - gra będzie płynniej i lepiej wyglądać

- nie miałem zainstalowanej czcionki i panel źle wyglądał

- ujednolić muzykę - zamiana modów na midy źle brzmi

lista jest dłuższa, ale wymieniłem to, co wg. mnie najważniejsze (czytaj: nie chce mi się pisać).

 

7/10 się należy, bo to nie jest złe demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czcionka jest, tylko nie załadowałem jej do gry bo nie miałem jej na laptopie

ok, gra będzie przyśpieszona i zmienię to grawitację

jedyne co mnie martwi bardzo, to ten błąd kanara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, nie wiem, może gm ma focha .___.

dobrze, że robiłem kopię gry

trudno, temat do zamknięcia póki nie rozwiąże problemu (będę dawał grę tylko beta testerom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nikas, EXE rób zawsze do innego folderu niż gra, wrzuć tam także potrzebne zasoby i DLLe i wtedy pakuj, żeby niepożądane zasoby nie dostały się w nasze ręce :)

 

Zobacz jak wygląda to u mnie: http://img688.imageshack.us/img688/108/foldert.jpg - u góry folder z Almorą, na dole folder z wersją dla testerów. Wyobrażasz sobie co by było, gdybym spakował cały górny folder ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...