Skocz do zawartości

Czym nagrać Film z PS2 lub jak nagrać ?


Arcalian

Rekomendowane odpowiedzi

Nic z tamtego mi się nie sprzydało, bo nic nie skumałem :rolleyes: , [wydaje mi się że musisz bezpośrednio pod PS podpiąć jakiś porządny sprzęt video i nagać nieco w ciemno. Chyba że da się równocześnie podpiąć PS pod TV np. chinch i video pod Euro złącza]

 

bezpośrednio pod PS podpiąć jakiś porządny- jaki?

Chyba że da się równocześnie podpiąć PS pod TV np. chinch i video pod Euro złącza-wtf?

Nie znam się na tym dalej też nie wiedziałem co i jak zrobić :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinasz kompa pod telewizor złączem VGA. Potem konsole jeżeli ma złączkę i twój komp też pod wyjście TV w kompie. Włączasz program do oglądania tv i masz taki jakby bypass bo sygnał idzie przez kompa i wyświetlany jest na tv. Możesz wtedy na kompie uruchomić jakiś program do nagrywania i nagrać grę. Tak mi się wydaję o ile naprawdę komp i konsola mają wyjście pod TV (kablówkę itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję znaleźć w kinie domowym nagrywarke ,lecz nie wiem czy mam tam nagrywarke i próbowałem szukać ale nie znam tak dobrze angielskiego..

 

podpinasz kompa pod telewizor złączem VGA

 

Nie mam możliwości podpinać kompa pod telewizor...

 

Albo prostsze rozwiązanie - podpinaj konsolę do karty telewizyjnej i korzystaj z niej tak jakbyś korzystał przez kartę TV z magnetowidu.

 

Jak byś dokładniej wytłumaczył jak się to robi ,bo ja nawet nie wiem gdzie jest karta telewizyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ściągnij emulator PS2 i włóż płytkę z grą do cdromu w kompie wtedy będziesz mógł nagrać np. frapsem

 

Emulator PS2 + Fraps???

 

Jakbyś chciał mieć galerię zdjęć złączoną w film to prościej jednak cyknąć aparatem zdjęcia i potraktować je Windows Movie Makerem zamiast się tak torturować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator PS2 + Fraps???

 

Jakbyś chciał mieć galerię zdjęć złączoną w film to prościej jednak cyknąć aparatem zdjęcia i potraktować je Windows Movie Makerem zamiast się tak torturować.

word! polać mu ;) co prawda to prawda... na emulatorze PS2 to możesz najwyżej mario 8bit puścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

E tam, dla mnie emulator jest dobrym źródłem sprawdzania, czy obrazy płyty z grą działają jak trzeba, czy to jakieś fejki :)

 

Co do zgrania - karta TV to raczej jedyna opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...