Skocz do zawartości

Niesamowite Momenty


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powstał ku pamięci starszy gier, może nieco zabugowanych, brzydkich, krótkich, ale klimatycznych i fajnych. Wielki plus za dodanie informacji, czemu ta gra się nam podobała i czemu inni też powinni ją sobie przypomnieć. No i link do gry, jeśli już go na forum nie ma. Wczesne wersje niewydanych gier również mile widziane.

 

1. Parszywa Dwunastka

screen

Tragiczne dialogi, okropny system obrażeń i prosta grafika to nic w porównaniu do dumy jaką czujemy gdy pistoletem likwidujemy snajpera zza ekranu w zniszczonej Warszawie. Ogólnie pojedynki na pistolety i omijanie nadlatujących pocisków tworzą klimat, którego nie da się porównać z żadną inną produkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madd House Jakluba

Serio? moje pierwsze pamieci z GMClanu. Niedlugo po zagraniu w ta gre zalozylem konto. Bylem fanem Jakluba, iz mial 12 lat, robil niesamowite gry, i byl moderatorem. Czesto do tego wracam, iz Jet Set Willowy styl wciaga, Grafika odpycha, a muzyka usypia, i nie musze sie meczyc aby isc do lozka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=1343

platformówka szy-de z brzydką, ale klimatyczną grafiką. to całkiem grywalne jest.

Grafika odpycha, a muzyka usypia, i nie musze sie meczyc aby isc do lozka.

miałem problemy z bezsennością, ale odkąd poznałem Maddo House©®@, zacząłem wysypiać się jak należy.

TENK JU JAKELUB

 

Edyta: dodałem opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...