Skocz do zawartości

Wybory na przewodniczącego szkoły


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie w szkole wystarczyło że miałeś myszke, parę zderzaków, 90x60x90, tlenione włosy + zniewalający uśmiech, i już cała szkoła chciała Cię na przewodniczącego, mimo iż nie miałeś o tym bladego pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak byc przewodniczacym placowki ktora sie zniszczylo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wynajmij gang, który będzie łaził po szkole i straszył ludzi pobiciem, jeśli nie zagłosują na ciebie.

 

Wpuść swoich oponentów w jakąś nieprzyjemną historię. Rozprowadzaj plotki, że są oni złodziejami, bandytami, mordercami, gwałcicielami, twoją starą, chuliganami, oszustami, aferzystami itp. Żaden chwyt nie jest zbyt brudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajmij gang, który będzie łaził po szkole i straszył ludzi pobiciem, jeśli nie zagłosują na ciebie.

 

Wpuść swoich oponentów w jakąś nieprzyjemną historię. Rozprowadzaj plotki, że są oni złodziejami, bandytami, mordercami, gwałcicielami, twoją starą, chuliganami, oszustami, aferzystami itp. Żaden chwyt nie jest zbyt brudny.

 

 

Wspomnij o tym że byli w Wermahcie i fałszowali wybory na Kubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że te wybory do SU to jedna wielka farsa, kicz i jadło dla pospólstwa. Ja bym to na twoim miejscu olał. Jak zechcą to Ciebie wybiorą, a jak nie to też będzie fajnie.

Poco sobie dokładać roboty?? Moim zdaniem trza czegoś nie mieć, żeby tyrać jak wół za nic. Kręć bekę i gitara i olej to wszystko, bo co jak co ale ta robota jest gówno warta.

Wrzuć na luz, potocz się do przodu... I nie przeżywaj tak tego i pamiętaj żeby zawsze być solidarnym z kolegami, bo niektórym jak są na stołku to czasem coś odbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole wybory to zawsze wielkie wydarzenie i niezła rywalizacje, a dodatkowo nieraz niezła jaja.

 

Jak chociażby to że w zeszłym roku zrobiłem kampanię wyborczą Chuckowi z reklamy Chupa Chup. Porozwieszałem wszędzie plakaty i ponoć Chuck dostał aż 5 głosów.

Albo jeszcze ktoś inny zrobił kampanię jednemu gostkowi co się zwie Boco. I np. zdjęcie ziemi z doklejoną jego głową i hasło "Obczaj moją podziemną kampanię". To tyż było niezłe :P

O i jeszcze ktoś zrobił szpadlem na śniegu na całe boisko wielki napis "Antoniak ssie" (jeden z kandydatów) tak, że przez ono było widać.

Albo pytanie na debacie "Czy jesteście za uwolnieniem krasnali ogrodowych" :P

 

Ale serio u mnie wybory to spore wydarzenie. I się dużo o tym gada kto na kogo zagłosuje. Robi sie komuś antykampanię. Bo u nas ten samorząd jednak się liczy i coś robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A co byś powiedział na dobry program? Coś sensownego (bez znoszenia dzwonków ani innych bzdur), a pociągającego?

Ludzix, Ludzix... biedaku. W jakim ty świecie żyjesz. Kto to widział, żeby wybory wygrywać programem?

Do rzeczy. Dobrym sposobem będzie postaranie się, żeby twoi przeciwnicy mieli "wypadki" albo też "dobrowolnie" zrzekli się kandydatury. Trochę e-maili utrzymanych w odpowiednio złowieszczym tonie, trochę anonimów wsuniętych do szafek itp. W nocy łaź im pod oknami mieszkania i hałasuj, dokuczaj radiem z góry itp. Obrzucaj ich bliższe/dalsze rodziny mięsem i żrącym kwasem. Kredą rysuj na podwórkach obwody zwłok z podpisem "Dla [imię wroga], wkrótce tak będziesz wyglądał." Wydrukuj ogłoszenie "oddam 1000 złotych za darmo, przyjdź lub dzwoń", opatrz adresem/telefonem wroga i rozwieś w całej okolicy. Pożyczaj od nich ołówki i oddawaj pogryzione. Pluj im do kawy. Łaskocz w pięty. Patrz groźnie i hardo. Śpiewaj disco polo. Podkładaj im pinezki na krzesło. Trącaj ich od tyłu 10-metrowym kijem, a gdy się odwrócą, schowaj kij za plecy i staraj się wyglądać niewinnie. Podrywaj im siostry, a później mów im, że są puste i że do siebie nie pasujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...