Skocz do zawartości

Jak zamieścić swiją grę na gmclanie


Micanser

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak, a jesli zrobie sklep to fabuła się popieprzy

Fabuła może być ne liniowa.A poza tym to narysuj domek zrób do niego room,w środku da sie lade i sklepikarza i nastepny room który poazuje półke i robisz że jak klikasz na broń to zabiera ci np. ze 20 zeta i dodaje do inventory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaci i stworków nie robilem sam (po za nietoperzami i niektórymi innymi), tylko przerobilem, gra nie jest robiona na wzor Diablo (nawet w 1% nie mozna jej poruwnywać z diablo) Sklepu nie moge zrobić poniewarz nie zgadzalo by sie z fabułą (fabuła w skrócie jest taka że jako jedyny pozostałeś prz życiu i nie zostałeś zamieniony w kamień, dlatego trudno bedzie zrobić sklep)Przedmioty i magie zdobywasz stopniowo z fabułą, nie ma jednej dużej mapt tylko sa pojedyncze pokoje (poniewarz gdy zrobie jedna dużą mape, i ustawie by ekran szedł za postacią, to inferens zostaje w miejscu, lub ginie pod obiektami) Narazie jeszcze nie zabardzo potrafie robić rużne ciekawe rzeczy w GM, jeśli wam sie spodoba i naucze sie róznych przydatnych w RPG rzeczy to możliwe z zrobie następną część z Sklepem itp. (Narazie nawet nie wiem jak zrobic by po zdobyciu jakiejś ilosci punktów po przejściu do nastepnego nie tracić tej ilości i nie mieć zera, przy okazji napiszcie jak tak zrobić) Chcę żebyście tej gry którą robie (jest w 90% ukonczona, jutro powinna być) nie traktowali jak RPG tylko jak coś RPG podobne (napisałem że to coś w rodzaju RPG poniewarz przeliczyłem się z moimi możliwościami i nie wiedziałem jak to inaczej nazwać) Wiem że niektórych z was ta wiadomość odjeła chęci do zagrania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie gra mi sie podoba mysle ze trzeba popracowac nad sterowaniem...

Menu oraz Grafika mozna troche dopracowac.

A tak po za tym to ok :)

Ocena:

Grywalnosc:7.5/10

Muzyka:9.9/10

Grafika:7/10

Ogolna ocena:8/10

Ps.Dzieki za umieszczenie w Creditsach :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś zrobić rpg'a, ale wyszedł tylko hack'n'slash. Ale całkiem niezły. Sterowanie troche ciężkie, mało urozmaicone mapki, ale ogólnie fajnie się gra. Czasem nie widać herosa, mógłbyś popracować nad przeźroczystymi ściagami ;) Grafika elegancka, muzyki nie oceniam (miałem głośniki wyłączone).

Liczę, że giere będziesz aktualizował, bo może wyjść coś naprawde dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, kapuje, myslałem że trzeba jakiś specjalny programik czy coś w tym stylu, nie zabardzo chc mi się aktualizować tej gry, ale może jakąś aktualizacja zrobie za kilka dni

Ale jest taki problem, jeśli ustawie że ściana robi sie półprzezroczysta kiedy Hero się zbliża, a gdy oddala to robi sie normalna, to w miejscach gdzie jest dużo ścian gra strasznie zwalnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, spróbuje, mam pytanie, czy ktoś przeszedl tą grę zanim ją ocenił czy tylko włączył, zobaczył początkowe poziomy i wyłączył?? (nie bardzo chce mi się robić uaktalnień bo chce spróbowac zrobić teraz gre innego typu)

 

Pierwsze uaktulnienie do gry jest tutaj http://rapidshare.de/files/17466479/TGSv2.rar.html uaktulnienie to poprawia:

-Ściany robią się pół przezroczyste gdy jest za nimi postać

-Gra powinna ma dwa zakończenia ( w pierwszej wersji też były dwa, ale jedno nie działało)

-Poprawione sterowanie (moim zdaniem teraz jest wystarczająco wygodne)

 

Używaj czegoś takiego jak EDIT.

//Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrus dobrze mówi, to raczej hack'n'slash. Mogłbyś dodać jeszcze możliwość rozwoju bohatera. Poza tym wszystko ok, gierka ładna i przyjemna :) Tylko trochę za łatwa. Pograłem trochę w w wersję pierwszą, teraz pobieram drugą i postaram się ją całą przejść. I jeszcze mam pytanie: czy grę da się jakoś zapisać? Bo jak przegrałem, i kilknąłem na "Ostatnia gra" to nic się nie działo... No nic, idę popykać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...