Skocz do zawartości

Jak zamieścić swiją grę na gmclanie


Micanser

Rekomendowane odpowiedzi

A może on ma zrobioną? Nie piszcie bezsensownych postów.

Micanser, najpierw na stronie głównej muisz kilknąć w ikonkę Uploader, później musisz aktywować swój katalog w uploaderze. Nie pamiętam, jak to dokładnie wygląda, ale ogranicza się jedynie do kliknięcia w odpowiedni link. Gdy aktywujesz katalog, odszukujesz go na liście, wchodzisz do niego, i na górze masz formulasz do uploadowania plików. Uploadujesz i buala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko, czy jeśli zrobie gre z dużą ilością muzyki i dźwięków to musze ja zamieścić w pliku z grą??

Lepiej by było gdybyś użył specjalnych kodów. Ale nie musisz dawać do pliku z grą, ale jeśli to będą mp3 to gra może się nawet długo ładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszym błędem jest to że wszystko wygląda OK tylko po za tym że myszka jakbym jej nie ustawil zawsze jest pod obiektami, screen jest w moim Uploaderze http://www.gmclan.org/uploader/863/screen.jpg (przy okazji ocencie grafikę, raczej trudno bdzie mi ją poprawić) Scren ten pokazuje jak muszka jest pod kratą, ja chciał bym żeby była nad (przez ten problem w niekturych miejscah wogule nie widać myszki)

 

Naszczęście udało już mi się naprawić teb błąd z myszką

 

Mi ten przykład nie działa (może dlatego że mam niejestrowaną wersje Game Makera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiej stronki mogę ściągnoć cracka?

Wpisujesz w Google i szukasz.

Hę? Różnica jest spora. W niezarejestrowanej wersji nie ma wielu funkcji, dlatego też przykład może nie działać, aczkolwiek nie wiem, bo nie chce mi się ściągać.

Może ten kto zrobił przykład też nie miał zarejestrowanego.Ja mam niezarejestrowanego i przykład działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...