Skocz do zawartości

Znikająca muzyka


ziomekkamil

Rekomendowane odpowiedzi

Jest gra w tle leci sobie muzyczka kiedy nacisne specje (klawisz strzalu) to jest dzwiek strzalu ale muzyczka dalej leci a kiedy ustawie że obj_potwor po kolizji z obiektem pocisk sie usuwa cmienia sie w obj_Wybuch i dzwiek wybuchu i tu mój problem bo jak wybuchnie to juz ta muzyczka w tle nielecie.

 

 

 

 

Prosze o pomocc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kup sobie słownik ortograficzny, po drugie poprawnej polszczyzny a po trzecie jak już je kupisz to napisz o co ci chodzi. Z tego co przeczytałem wynikło że musisz mieć jakiś obiekt który stopuję tą muzyczkę. Może zrób tak że dajesz klocek "play_sound" Wybuch a tuż pod nim klocek "play_sound" muzyczka z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kup sobie słownik ortograficzny, po drugie poprawnej polszczyzny a po trzecie jak już je kupisz to napisz o co ci chodzi. Z tego co przeczytałem wynikło że musisz mieć jakiś obiekt który stopuję tą muzyczkę. Może zrób tak że dajesz klocek "play_sound" Wybuch a tuż pod nim klocek "play_sound" muzyczka z powrotem.

 

 

nie o jak tak zrobie to słychać wybuch a później mp.3 leci od nowa

 

 

Ostrzeżenie za duoblepost.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz nowy obiekt obj_Muza i zaznaczasz mu persistent, wkładasz do niego kloca sound play zaznaczasz mu loop na true. Samemu dzwiękowi z muzą zaznaczasz background music. Wkładasz obj_Muza do pierwszego roomu i nie ma prawa nie działać.

 

 

jednak niedziala po wybuchu nic nieleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc musisz mieć kod/klocek, który zatrzymuje tę muzykę, poszperaj trochę. Mogłeś się pomylić i wstawić zatrzymanie muzyki, a nie np. jakiegoś dźwięku.

 

 

nie napewno nie bo jak strzelam z pistoletu to jest dzwiek strzalu i muzyczka sie niezatrzymuje leci dalej.

 

POŁĄCZONO:

 

koniec tematu wiem czemu juz mi nie gralo bo wybuch byl w mp3 a musi byc w wav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...