Skocz do zawartości

Moje radio internetowe


DJ Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

W sumie skrypt internetowy to też pewnego rodzaju program, więc chciałbym Wam zaprezentować moje radio internetowe.

Proszę o ocene wyglądu i ogólnie strony

TechnoWave

 

No i oczywiście zapraszam wszystkich na audycję z otwarcia - 19 września (sobota)

 

Na antenie możecie usłyszeć klimaty Techno, Dance, Hands Up, Trance, House i Disco i im podobne.

 

Tytuł: TechnoWave.fm

 

Gatunek: www / muzyka

 

Opis: Skrypt radia połączony z forum i shoutcast

hmm, od prywatnych wykonawców czy z sieci? bo o ile ja tu słyszę niektóre kawałki są komercyjne ;> zaiks masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter, daj spokuj, sam przecież puszczałeś komercyjne kawałki, i nikt nie narzekał ;D swoją drogą, czemu już nie ma brukstacji? :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pff, mi tylko chodzi o Pietera, on ma glos do radia i dobra muze puszczal, reszta Was mnie szczegolnie nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu już nie ma brukstacji? :0

pff, mi tylko chodzi o Pietera

:/ ?

 

 

 

 

W każdym razie odpowiedziałeś sobie sam na swoje pytanie. Resztę słuchaczy też przestała interesować (brukstacja i my) i nawet głos Pietra nie pomógł utrzymać słuchalności na sensownym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo reszta była do bani :/ ot dla czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne, Ciebie Skovv tu jeszcze wtedy nie było, a że też raczej jej nie będzie to nie masz sie czym w sumie interesować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza rozmowa zmotywowała mnie do pewnych działań!

 

Nie, nie reaktywujemy Brukstacji, bo ona sobie dednęła i kuniec tematu.

 

Za to Masło Stacja niedługo zdobędzie Wasze serca! Obecnie poszukujemy prowadzących: info w sygnaturce.

 

Organizacja: Web

Dezorganizacja: Bagno

Sprawy techniczne: Bagno

 

Może jakimś cudem uda nam się pozyskać wszechwspaniałego Pietera na prowadzącego? Kto wie! :D

 

A teraz pożegnajmy offtopic i wróćmy do tematu!

 

Strona bardzo ładnie wykonana, widać że macie dość profesjonalne "przygotowanie" do tematu jak na amatorów. Ale muzyka totalnie nie dla mnie. Dłużej niż minuty z Wami nie wysiedzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to chcieliśmy, ale nam, że tak powiem, nie dali. Poza tym Brukstacja była radiem halpowym a nie Gmclanowym, a jak ktoś tam słusznie zauważył, na gmc halpowiczom posypały się bany.

 

(21:21:58) Webzir: Cześć Globi, jeżeli dobrze pamiętam to o tym już rozmawialiśmy, ale już sobie zapomniałem co z tego wynikło a archiwum mi wcięło; do kogo mam się zwrócić by dostać *prawa społecznościowe* do brukstacji?

Globi: do mnie

Globi: ale ich nie dostaniesz

Globi: więc sie wal

Globi: na #*cenzura* mówią że masz s********ć

Globi: od brukstacjii

 

No, to by było na tyle ;p Masło musi zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda inna nazwa, byle nie "Masło stacja" - wiochy Wać nie rób, wstydu oszczędź ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj Bagna w takim razie :P obyście wymyślili coś stokroć lepszego, bo już sama nazwa odrzuca ;p ale koniec offtopu Panowie, ja niestety (albo i stety) nie miałem przyjemności słuchac tego radia DJ Mentosa, ale powiem że skoro puszczają samo techno, a mi ono w sumie średnio leży to raczej nie zamierzam być stałym słuchaczem, no chyba że mnie czymś pozytywnie zaskoczycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter, daj spokuj, sam przecież puszczałeś komercyjne kawałki, i nikt nie narzekał ;D swoją drogą, czemu już nie ma brukstacji? :0

psichix napisz mi na gg ;) bo za niedługo ruszamy z nowym radiem. Nawet mam propozycje na nazwę xD ihooy radio. Nie no żartuje, nazwę się jeszcze wymyśli, to akurat najmniej ważne w tym momencie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...