Skocz do zawartości

Polecane Serwery WWW


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem że temat nie jest bezpośrednio związany z tworzeniem stron, ale nurtuje zapewne wielu tych, którym nie widzi się korzystanie z darmowych hostingów z reklamami. A więc do rzeczy: za kilka dni wygasa mi możliwość korzystania z serwera Easy Pack na hekko.pl i szukam nowej lepszej oferty. Sprawdzałem ile kosztować mnie będzie przedłużenie usługi oraz co oferuje i okazuje się że gdy kupiłem rok temu za ~25 zł to miałem 512MB dysku i 2GB transferu, teraz Easy Pack kosztuje ~42 zł za rok i ma 2GB pojemności oraz 5GB, bardzo mnie to cieszy zwłaszcza że transfer jak i pojemność tak mocno wzrosły choć i tak nie wykorzystywałem ich zbytnio. Jednak jestem ciekaw jakie Wy znacie i polecacie podobne bądź lepsze oferty?

Za pomocne odpowiedzi z góry bardzo dziękuję :)

 

EDIT: znalazłem przed chwilą bardzo interesującą ofertę: http://linuxpl.com/?id=hosting&k=w1gb

Zaznaczam że w tym roku planuję rozpowszechnienie swojej strony co za tym idzie większy transfer ona "zeżre" i jestem ciekaw czy opłacalna jest ta oferta, choć już samo 20GB miesięcznie transferu jest bardzo kuszące ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

linuxpl odradzam, za czasów giery.eu mieliśmy tan serwer i po dwóch tygodniach nam zablokowano bo za dużo odwiedzin było (chociaż mieściliśmy się w limicie transferu). Gdzieś czytałem też, że podobno wyłączają czasem serwery bez podania przyczyny i żądają dodatkowych opłat za odblokowanie.

 

Edit: z drugiej strony, to było ze dwa lata temu, może dzisiaj już takich zagrywek nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Potwierdzam to co napisał Gnysek. Też kiedyś miałem u nich konto i zablokowali mi za hostowanie gry przeglądarkowej (zapewne pod pretekstem dużego obciążenia spowodowanego popularnością serwisu). Raz że w regulaminie nie było takiego zakazu, dwa że hostowałem tylko stronę fanowską a nie grę. Linuxpl przez tyle lat niczego się nie nauczyło. Banda złodziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zawsze spróbować na boo.pl tam jest dobrze bo płacić można sms i jak transfer się skończy to można dokupić sms-em, oczywiście są też płatności przez przelew. A konto pro które kosztuje 8 zł ma 15 gb/mies transferu http://www.boo.pl/?cennik polecam też odwiedzić tę stronkę w celu sprawdzenia innych usług typu zwiększenie pojemności konta itp. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa.pl ssie. miałem.

 

 

Mam teraz Linux.pl, drugi rok. I nawet gratis 3 miesiące z polecenia dostałem. Mi hosting odpowiada i nie załamuje mnie. Plusem jest dostęp do konta przez SSH, czyli nie trzeba się nie raz pierdzielić z FTP aby skopiować jakiś plik z zew. serwera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

:thumbsup: a ja mam strone na freevar.com i jakos jest nawet tylko ze jest dopisek...ale bezplatnie.kiedys nie bylo reklam a tera dali ale to sa tylko pop up'y. ha i jest tez system logowania php odrazu.

mozna powiedziec ze jest to cos na poczatek. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak, przedluzylem waznosc serwera u hekko na pol roku, serwer nie mial nigdy powaznej dlugiej awarii, nawet sam zadnej nie zauwazylem, jest tani, wystarcza na moje potrzeby, wiec polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek nie placi bo ma razem z gmclanem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...