Skocz do zawartości

Zablokowane Kangurki Kao w GMie ^^


Broccatee

Rekomendowane odpowiedzi

Broccatee, moze i sa, ale jak juz sa, to nie wydaje im sie aby ktos byl tak glupi aby jej nie zabezpieczyc : )

Pewnie nie masz dekompilatora :P uwierz mi, jest naprawdę wiele cudownych gier, które nie są zabezpieczone (przykładowo taki Crime Life 1&2, czy nawet Mercy Fall Beta Demo). Wydaje mi się, że autorzy robią to specjalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że autorzy robią to specjalnie

och tak, z pewnością nie zabezpieczają swoich gier po to, żeby Broccatee i inne dzieci mogły sobie je zdekompilować, podmienić parę tekstur (modele zbyt trudno przerobić) i wydać pod swoją ksywką. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie masz dekompilatora :P uwierz mi, jest naprawdę wiele cudownych gier, które nie są zabezpieczone (przykładowo taki Crime Life 1&2, czy nawet Mercy Fall Beta Demo). Wydaje mi się, że autorzy robią to specjalnie ;)

 

Dekomplikowanie gier jest nielegalne : ) A i dekomplikator mam, lecz uzywam do odzysiwania starych projektow, a nie do tego co Jaklub powiedzial. Nie jestes cool majac dekomplikator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poxipol:

*Dekompilowanie, *dekompilator :) .

 

Wydaje mi się, że autorzy robią to specjalnie

Przeczytaj sobie najpierw licencję gry, to się dowiesz czy dekompilowanie jest legalne czy nie :) . Od razu Ci powiem - nie. Wiesz, że autor takiej gry może podjąć kroki prawne, jeżeli byś wydał pod swoim nickiem jego pracę ;> ? A te nie skutkują warnem na GMCLANie, tylko czymś poważniejszym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁoO jezu, o co takie halo? :huh: :lol:

 

och tak, z pewnością nie zabezpieczają swoich gier po to, żeby Broccatee i inne dzieci mogły sobie je zdekompilować, podmienić parę tekstur (modele zbyt trudno przerobić) i wydać pod swoją ksywką.

Tak, twoje też idzie zdekompilowac :]

 

Dekomplikowanie gier jest nielegalne : ) A i dekomplikator mam, lecz uzywam do odzysiwania starych projektow, a nie do tego co Jaklub powiedzial. Nie jestes cool majac dekomplikator.

No jasne, nikt nie mówi że używasz tego do innych celów.

 

Wiesz, że autor takiej gry może podjąć kroki prawne, jeżeli byś wydał pod swoim nickiem jego pracę ;> ?

autor takiej gry może podjąć kroki prawne

może podjąć kroki prawne

podjąć kroki prawne

kroki prawne

Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć, że komuś będzie się chciało walczyć w sądzie. Ludzie gorsze świństwa robią, a jakoś do więzienia nie idą... taki autor to mi może possać pałe - przynajmniej w tym kraju nic mi nie grozi :rolleyes:

 

Jest coś poważniejszego? :mellow:

 

Brocatte, czekamy na przykłady, skoro jest wiele dobrych gier 3D jak Cairo zrobionych w GM.

Po pierwsze Broccatee a nie Brocatte.

 

Po drugie - przykłady chcesz? Ojj wiele... np godna polecenia gra Village 3D: http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=443407

 

 

W skrócie temat zamykam, sam se znajde darmozjady :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...