Skocz do zawartości

Zablokowane Cairo 3


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mogę powiedzieć oficjalnie że MOŻNA JUŻ ŚCIĄGNĄĆ PEŁNĄ WERSJĘ CAIRO 3.0 , jednak już teraz zapowiadam że niedługo pojawi się wersja 3.1 naprawiająca kilka błędów których gra nie ustrzegła się w wyniku szybkiego ukończenia gry. Jednak to jest nie ważne , ważna jest ta wersja, grajcie i oceniajcie, wpisujcie swoje opinie na temat gry.

 

 

STEROWANIE:

Strzałki kursora- chodzenie

Spacja - skakanie

CTRL plus strzałka w lewo lub w prawo - Obrót kamerki

D Key - Strzelanie ogniem, rzucanie bombą.

1 -zmienianie widoczności obrazu(im większa widocznośc tym gra działa wolniej)

2- wyączenie prowizorycznego cienia ułatwiającego grę

3- włłączenie prowizorycznego cienia ułatwiającego grę

 

 

 

CAIRO 3

Gra Cairo 3 to jak wiemy kolejna częśc przygód Misia Lincolma. W pierwszej częsci ratował on Cair przed ognistymi duchami, w drugiej przed Wielkim duchem. Gdy Lincolm zawładnął już Cairem żył przez pół roku w spokoju..... do czasu gdy na teren Cairu wkroczył sfrustrowany ojciec Wielkiego Ducha- MAREK JAJO Zadomowił się on w Cairze i musimy go załatwić.

Cairo 3 to gra platformowo-zręcznościowa.W grze mamy 8 poziomów i musimy przejśc je na raz bez savów. Sama Gra nie trwa dłużej niż pół godziny.

Natomiast atutami tej gry to: Świetna grafika 3D oraz odpręzająca rozrywka.

Ta gra została głównie stworzona po to aby pokazać możliwości GM jesli chodzi o 3D.

TAk jak już wcześniej wspomniałem trójwymiarowa grafika to nbajwiększa zaleta gry tak więc daję kilka screenów do oglądnięcia: (w celu osiągnięcia lepszej jakości kliknij raz lupą na obrazku)

 

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

Screen 5

 

Aha jeszcze jedno: Nad tą grą spedziłem dużo czasu, starałem się aby była dobra, dlatego też chcę abyście oceniali ją ze względu na jakość a nie na to czy mnie lubicie czy też nie

 

 

CAIRO 3 DOWLOAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To tak:

gra nie za długa, posiada troszke błędów, jak np. odbijanie się od niczego. Po tym co mówił bigshark spodziewałem się dobrej grafy 3d jak w kłejku, ale lekko się zawiodłem. Możliwości GMa w 3D w miare wykorzystane, chociaż brak takich podstawowych rzeczy jak shading czy oświetlenie. Rozgrywka - niczego sobie, chociaż gdzieś to już widziałem. Największe wrażenia: po spotkaniu z dizzym i po wejściu do creditsów :D

Moja ocena: 5-/6

Nie wykorzystałeś wielu możliwości 3D GMa, chociaż jest ich tak mało :P

Największy (i chyba jedyny który mnie zaskoczył) plus to ruchome giry miśka : :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc sciągnąłem Cario 3 i... musze powiedziedź że się zawiodłem... :( Po tym jak ją zachwalałeś to myślałem że troche fajniejsza jest! No ale da sie w nią jakoś pograć, masz plusa za pomysł i grywalność :thumbsup: Niestety ja jeszcze nawet pierwszej planszy nie przeszedłem :P

Moja ocenka: 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Popieram Maximala. Gra całkiem całkiem, ale po tym jakie cuda o niej wypisałeś to spodziewałem się czegoś lepszego. Podstawowe błędy: Cienie, latające platformy ich nie posiadają, zresztą co to za opcja wyłączająca niby cień tego misia. Cienie to obowiązek. Wykonanie trochę kuleje, ale podoba mi się klimat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera fajna, klimatem trochę przypomina mariana i jego paczke z n64 ;) Klimat zaliczam na plus. Muzyka też niezła ;] Ale koniec gadania, przechodze do grafiki. Tutaj trochę się zawiodłem ;] Niewidzialna ściana, cień miśka podczas skoku to jakaś KUPA za przeproszeniem :P No i jak zauważył Ranma - brak cieni dla platform... i nie tylko. Cieni nie mają drzewa itd... ;) No i to właściwie wsio. Fajny klimacik, ale... Chciałem napisać recenzje, ale jakoś nie moge ;] Gra pozostawiła jakiś niedosyt. Zapowiadałeś na rewolucje, a tu tylko fajna gra platformowa... 4/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszelkie opinię, cieszę się że są w miarę wyrównane. dzięx za profesjonalność w ocenianiu, sugerowaliście się jakością i grywalnością gry , oto mi chodziło :D

Z ocen jestem umiarkowanie zadowolony. :thumbsup:

Czkam na dalsze oceny.

A co do dwuwymiarowych spritów- Ja lubie gry na nintendo 64 , dużo w nie grałem. W moim 3d właściwie wzorowałem się na grach N64,tam było coś takiego zastosowane(np.Smash bros) , nawet muzyka jest pobrana z Donkey Konga 64. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie gierka fajna tylko trudna i jeden taki błąd jak typek mnie popchną to wylądowałem na drzewie i już nie mogłem sie ruszyć. no to teraz ocenka

muza 8/10

grafa 6/10

grywalność 9/10

ogólnie 7.5/10

ps. big mugłbyś dać wspaniałą strategie na uploader bo link w tamtym temacie nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za ocene London, jestem troszke zdziwiony niskimi notami za grafę, no ale fakt nie zrobiłem profesjonalnych a własciewie żadnych cieni. Myślę jednak że z "gry na grę" staje się coraz lepszym twórcą gier 3d i wkrótce powstanie coś lepszego,

A co do wspaniałej strategii to jest już w Uploadzie pod nazwą WS. Pamiętajcie jednak że Wspaniała Strategia nie jest aż tak Wspaniała jak mówi to jej tytuł. Wszelkie uwagi i oceny dotyczące WS proszę pisać w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

- całkiem fajna grafika

- animacja miśka (chociaż mógłbyś ją jeszcze trochę dopracować)

- zauważalny wzrost poziomu twoich produkcji :)

 

Minusy:

- trochę pochlastane sterowanie (np. przy próbie "ubicia" duchów)

- monotonia graficzna plansz

- wiele drobnych niedopracowanych elementów (chociażby logo "teamu" na początku)

- jak dla mnie gra jest po prostu nudnawa

 

Generalnie: zapowiadałeś rewolucję, a otrzymaliśmy lekko nudnawego i niedopracowanego platformera z fajną grafiką.

 

Ocena: 6,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...