Skocz do zawartości

11września


Grygorz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do gry: http://www.prv.pl/klikometr/index.php?i=24380

 

11września -

Zapewne wszyscy pamiętamy co się wydarzyło tego pamiętnego dnia. Prywatna jednostka specjalna SLUG dowiedziała się o ataku i postanowiła jemu zapobiec. W grze wcielamy Sie w postać wisząca na linie. Naszym zadaniem jest zestrzeliwać samoloty szturmujące na wieżowiec.

 

sterowanie strzalki góra dół i ctrl do strzeelenia

********************************************************************************

********************prosze o komentarze i pomoc jak zrobic zamieszczanie wyników online please!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie próżnujesz i lecisz dalej z tymi gierkami. :D

Sam pomysł dobry, lepszy jakiś, niż żadny. Mam tylko kilka zastrzeżeń co do gry. Dlaczego plik tyle waży, przecież nie masz tam tyle grafiki i muzy. Następnie poruszanie się żołnierzyka na linie powinno być bardziej realne, czyli zjazd oczywiście szybki, ale podciąganie się trochę wolniejsze (no chyba, że to jakiś robocop). No i przedewszystkim więcej urozmaicenia w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie próżnujesz i lecisz dalej z tymi gierkami. :D

Sam pomysł dobry, lepszy jakiś, niż żadny. Mam tylko kilka zastrzeżeń co do gry. Dlaczego plik tyle waży, przecież nie masz tam tyle grafiki i muzy. Następnie poruszanie się żołnierzyka na linie powinno być bardziej realne, czyli zjazd oczywiście szybki, ale podciąganie się trochę wolniejsze (no chyba, że to jakiś robocop). No i przedewszystkim więcej urozmaicenia w grze.

faktycznie masz racje plik wazy tyle bo muza jest bardzo ciezka(jakosc) moge zrobic wer instalacyjna i bedzie lzejszy ale to dosc duzo zabawy

jeszcze raz prosze jak rozwiazac problem zamieszczania wyników na jakis serwer czy cos zeby gierka była uczesczana i była wielka chec do siegniecia do niej ponownie zeby byc 1 np.

 

To już było wszystko się powtórzyło...

 

Moja ocena... 0/10

nie moge zaprzeczyc ze korzystałem z mojej poprzedniej gry troszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomyślisz nad Midi'kami? Już wiele razy to się przewijało na tym forum... Wielkość pliku by się zmniejszyła, a myśle, że taka zmiana nie wpłyneła by za bardzo na klimat, czy ogólnie całą grę...

 

PS.: To tylko takie moje małe marudzenie i nic nie sugeruje ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz prosze jak rozwiazac problem zamieszczania wyników na jakis serwer czy cos zeby gierka była uczesczana i była wielka chec do siegniecia do niej ponownie zeby byc 1 np.

Ja nie widziałem ,żebyś miał taki problem i gdzieś go opisywał pozatym szukanie nie boli ja znam dwa takie tematy na tym forum.

 

e jakaś taka biedacka... 20/40

40 :D Jakaś nowa skala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ja nie widziałem ,żebyś miał taki problem i gdzieś go opisywał pozatym szukanie nie boli ja znam dwa takie tematy na tym forum.

40 :D Jakaś nowa skala...

 

Japońskie Famitsu tak ocenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do gry: http://www.prv.pl/klikometr/index.php?i=24380

 

11września -

Zapewne wszyscy pamiętamy co się wydarzyło tego pamiętnego dnia . Prywatna jednostka specjalna SLUG dowiedziała się o ataku i postanowiła jemu zapobiec. W grze wcielamy Sie w postać wisząca na linie. Naszym zadaniem jest zestrzeliwać samoloty szturmujące na wieżowiec.

 

sterowanie strzalki góra dół i ctrl do strzeelenia

********************************************************************************

********************prosze o komentarze i pomoc jak zrobic zamieszczanie wyników online please!!

 

Oczywiscie :) ja sie wtedy urodzilem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...