Skocz do zawartości

Gmclanowe Achievementy


Webzir

Rekomendowane odpowiedzi

Boże Marmot nie przesadzaj.

Szczerze mówiąc ja wątpię by PoxiPol napisał ten post po to by dostać jakiś durny achievment. No bez jaj. Poprostu sobie zażartował. Żart jakich jest pełno w Valhalli i nie widziałem powodu by coś z ty robić jak ktoś to zraportował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale to był tylko przykład. Po prostu obawiam się, że zacznie się robić syf na forum. Już wcześniej ktoś napisał posta pełnego błędów ortograficznych żeby się tylko do cytatów dostać, a teraz było z Poxipolem. Chodzi mi o to, żeby nie było takiego chamskiego nabijania tych achievów. One są tylko dla zabawy, żeby odreagować trochę od stresów codziennych, a nie po to, żeby specjalnie zasyfiać forum, żeby sobie nabić jakiś ;p . Ostrzegam po prostu zanim się zrobił burdel, żeby nie było żadnego specjalnego nabijania.

Zresztą, nic nikomu jak dotąd nie zrobiłem, więc nie widzę problemu ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak - jeżeli będę widział ewidentnie, że ktoś robi wszystko, żeby "zdobyć" jakiś z tych achievmentów, to będą się sypać warny i bany. Jak dotąd skasowałem totalnie offtopicowy post Poxipola z temacie o kleju, ale jak zobaczę jeszcze raz takie wygłupy tylko w celu żeby "zdobyć" jakieś osiągnięcie, to nie zdziwcie się, jak zwiększy się wam licznik ostrzeżeń, albo nie będziecie mogli dostać się na forum przez tydzień :) .

 

W ten sposób pomożesz zrobić Survival.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo ciałem się stało. Pawełnr1 stał się pierwszym achievement whore, który został odstrzelony. 7 dni bana. Czekam na kolejnych ochotników.

 

EDIT: Co do tych achievów to powiem tak - z założenia to miało być swego rodzaju spojrzenie na to, co użytkownicy dokonywali w ostatnim czasie na forum :P . To nie miało być coś takiego, że nagle wszyscy zaczną łamać regulamin, żeby tylko achieva nabić. Dlatego jak widzę takie osoby, to dla mnie automatycznie klasyfikują się na bana/warna. Początkowo tylko kasowałem, ale zobaczyłem, że to nie działało, więc stosuję nieco cięższe metody. Mam nadzieje, że przestaniecie dzięki temu traktować to jako takie "arrr, muszę to nabić", tylko spojrzycie na to w kwestiach rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...