Skocz do zawartości

Zablokowane Pytanie dotyczące Schizofrenii


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

rany boskie... dziecko jesli uwazasz ze z twoja kochaną mamusią jest coś nie tak, to tu masz odpowiednia stronę:

 

http://www.niebieskalinia.pl/index.php?w=1024.

 

maja tam pogotowie emailowe, numery telefonow itd. pewnie maja też jakieś poradniki.

 

biorac pod uwage twoj caloksztalt, jesli chodzi o udzielanie sie na tym forum, to albo cala sprawa jest spreparowana dla jaj, albo twoja matka traktuje cie zbyt pobłażliwie...

 

ja bym ci zalozyl scisla kontrole na czas spedzany przy komputerze i pogonil do nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauki ? :D Wlasnie problem dzisiejszego swiata..nauka..i szkoly ^_^ . Ucza takich ciekawych faktow jak to ze BinLaaaDednne przedarl sie swoim samolotem przez cala sile powietrzna stanow zjednoczonych ktora CALA miala treningi w oddalonych czesciach kraju ^^ . Ew. ucza czym sa pyszczkołapki i szczękoczułki ^^ nauka rox..

 

 

Enyłej xD poznalem nowa definicje schizofrenii czytajac ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany boskie... dziecko jesli uwazasz ze z twoja kochaną mamusią jest coś nie tak, to tu masz odpowiednia stronę:
Szkoda, że Cora już tu nie zagląda, bo burdel. Ale może ktoś skorzysta z tej informacji! :thumbsup:

 

Przypominają się komentatorzy na FML, którzy z pełną powagą napiszą posterowi "oddaj mu!", jakby ten sekundę po otrzymaniu policzka wyciągnął BlackBerry i walnął post, trzymając resztę świata w czasoprzestrzennej klatce. Wrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usamodzielnij sie mocno (żeby to zobaczyła) to może nie bedzie już tak żle. :)

 

Z resztą nacodzień sie pewnie dogadujecie co? :)

 

Co do kolegów... Niektórzy są dobrzy ale więcej jest tych złych. Ja w I Klasie spotkałem Super-kolege-gnoja który w II klasie prawie załamanie psychiczne mi stworzył (a mnie tak nie łatwo)  w III klasie jak zwykle robił uśmieszki "przyjaźni" a potem znowu mnie prawie doprowadził do załamania psychicznego... w IV mnie chciał ponownie tak uderzyć ale 2 innych kolegów go ekhem "powstrzymało" (może ta emotka powie co sie kryje pod powstrzymaniem: :boxed: ) w V już mnie unikał gnojek. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jestem ciekaw na jakich lekcjach w 5 klasie podstawówki uczą cię o "BinLaaaDednne", już pomijając, że w żadnej klasie nie uczą.

 

Jeśli cie tego uczą to powiedz co to są "pyszczkołapki", chętnie się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze kolejny idiota -_- . Najgorsze głupotą jest jak ktoś się czepia szczegółów omijając sendo sprawy, to jest żałosne wręcz..

 

Pyszczkołapki jak sama nazwa wskazuje , to takie łapki na pyszczku  :hmmm:

 

Talk to the hand ,because face aint listen..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolegów... Niektórzy są dobrzy ale więcej jest tych złych. Ja w I Klasie spotkałem Super-kolege-gnoja który w II klasie prawie załamanie psychiczne mi stworzył (a mnie tak nie łatwo)  w III klasie jak zwykle robił uśmieszki "przyjaźni" a potem znowu mnie prawie doprowadził do załamania psychicznego... w IV mnie chciał ponownie tak uderzyć ale 2 innych kolegów go ekhem "powstrzymało" (może ta emotka powie co sie kryje pod powstrzymaniem: :boxed: ) w V już mnie unikał gnojek. :]

 

1243234607432_4a62de8b0c810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;D to jestes slepy ... Ci co maja wiedziec ,wiedza, a mi raczej nie sprawia przyjemnosci tlumaczenie wszystkiego poraz setny ,nizszym formom zycia ^^ . Pozatym siedze duzo dluzej na GMClanie i nalezy mi sie szacunek , a nie :crying: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A mi nie sprawia przyjemności patrzenie jak jakieś dziecko nie wiedząc o czym mówi narzeka na wszystko. Zazwyczaj na Polskę, zły system nauczania, złe to itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie sprawia przyjemności patrzenie jak jakieś dziecko nie znając drugiej osoby ( pomijajac fakt że nie potrafisz nawet rozpoznac wieku rozmowcy po sposobie pisma ) ;P odzywa sie na tematy na ktore nie ma zielonego pojecia,a w ktorych ja siedze i analizuje je sporo czasu .

 

Co do sposobu pisma..w sumie nie mam pretensji do Ciebie ;P , też nie reprezentujesz poziomu który np. pokazuje Marmot , wiec Ci jakowo wybacz , bo są ludzie na różnym stopniu inteligencji ^^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Trudno mi przeanalizować twój "sposób pisma" no ale nie będę "czepiał się szczegółów".

 

Dobrze, że siedzisz i analizujesz sporo czasu poziom nauczania w Polsce, więc może podałbyś jakiś sensowny argument, a nie "no uczą nas o prasowaniu puszek, znaczy nie uczą ale wiecie o co chodzi, no nie? Ukryty sens zdania itp."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;D To chyba nie o tym temat, i nie zamierzam karmic trolla ktory kopiuje poglady innych ( tak , Ty tez nie powiedziales nic sensownego , oprocz tego ze ja narzekam ; D , i co chwila ktos strzela takimi argumentami<tego nawet argumentami nie mozna nazwac> ktore sa kopiowane w kolko....np. tak samo jak bylo z moda odsylania do googli ) . Tu juz wypadaloby zrobic nowy temat dotyczacy tego zagadnienia czego nie zrobie , bo nie mam czasu na rozpisywanie sie , nie mam checi marnowac czasu na kolejna osobe ktorej inteligencja nie przekracza przecietnej ( nie martw sie : D zaliczasz sie do jakis 90% ogółu ), i na dodatek mnie naprawde nie obchodzi Twoje zdanie , to czy jestes za,przeciw czy ziemniak . Nie musze sie dowartosciowywac na tym forum , a gdybym chcial porozmawiac z kims na powazne tematy to..o dziwo..napewno bym nie rozmawial z Toba ^^ bo jest duzo innych ludzi od tego . Ale jezeli tak bardzo chcesz sie czegos dowiedziec na ten temat ,to gwarantuje Ci ze znajdziesz setki rozmow o tym, na roznych forach dyskusyjnych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...