Skocz do zawartości

Poszukujemy kogoś kto pisał by dialogi i opisy


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Zapraszamy do NewIdea Studio ludzi mających talent do pisania. Potrzebny jest ktoś lub kilku ktosiów, którzy by pisali opisy i dialogi. Tych drugich na pewno będzie dość dużo, jako, że jest to gra stricte RPG. Nie mówię, że tylko na potrzeby tej jednej gry, możesz ogólnie wstąpić do naszego teamu. Nie chodzi tez o pisanie wszystkich dialogów od podstaw tylko na przykład ubieraniu ogólnego sensu w ładne zdania. No, co jeszcze mogę napisać. W dziale zapowiedzi jest temat z naszym projektem.

 

Pozdrawiam

ANtY

 

 

 

Do admina/moda: nie było działu odpowiedniego do napisania tego tematu, więc po godzinie zastanawiania się napisałem tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ty! Paszko! Co nie w wybierasz sie dzisiaj w dom? pewnie baba znowu

daje synowi włodarza jak nie ma komu w domu siedzieć i w morde przylać

-Zawrzyj morde psi synu, sam żeś ją brał na siano jak przyszło mi za ojczyzne wojowac, tylko ześ kamrat po mieczu toś w morde nie zarobił

-Wiecznie mi to paszko wypominasz a żeś sam mojej jagnie ni raz nie darował kiedymbył w trasie takem kwita

-A srał cie pies z tą twoją jagną kijem bym jej nie dotknął, strach sie syfem jakim zarazić, gdzież ty miał oczy gdy ją za żone brał?

-Pijanym był ona sama nogi rozkładała, zanim sie obudziłem miałem trzeciego bahora w drodze

-Ty nigdy oczu na baby żeś nie miał, ani nosa, powiedz mi, kiedy ostatni raz sie ta Twoja żonka myła?

-Daj jej pokój Paszko, nie obchodzi mnie to, ale zebyś ty paszko widział tą młodą służebke, jak ją brałem w winnicy...

-Anite?

-no anite

-tą grubą bebze anite? najgrubszą

-wcale nie jest taka gruba..

-powiem Ci prawde w życiu wieloryba żem nie widział ale jak mi Janko opowiadał to całkiem ten wieloryb do tej twojej anitki podobny

-Zamknij morde paszko, zamknij ryj, bo chociaż żeś kamrat po mieczu to po mordzie walnąć nie zaniecham

 

w tą mańke czy bardziej cos w stylu ze npc cos gada a ty masz pare opcji do wyboru potem on cos gada itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

gnysek idź się zajmij swoją almorą, ok?

 

@propa: raczej, że npc coś gada, ty wybierasz itp. ale pewnie i takie dialogi by się przydały, jakbyś np. kogoś podsłuchiwał, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@propaganja

 

Dialogi i opisy wypadałoby pisać zgodnie z zasadami ortografii. :)

Mam się do czego przyczepić, a nawet dam kilka przykładów. Mam na myśli na przykład brak przecinków w wielu miejscach, które ich wymagają, czy też dziwne znaki interpunkcyjne, typu ".." (co to jest? :o ), brak wielkich liter po kropce, czy też niektóre imiona po prostu pisane są małą, eh... Długo by jeszcze wymieniać. :)

Niechętnie grałbym w grę RPG z takimi dialogami, przykro mi.

A to zdanie zupełnie mnie powaliło "w tą mańke czy bardziej cos w stylu ze npc cos gada a ty masz pare opcji do wyboru potem on cos gada itp". Połowy z tego nie rozumiem, trzy razy pojawia się słowo "coś"... Dobra, dużo tego jest.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj postaraj się bardziej.

 

 

Oj, czy ja napisałem, że błędów nie robię? :)

Dzięki za radę, pozdrawiam.

 

Edit.

A gdzie zrobiłem błąd w zdaniu "Dialogi i opisy wypadałoby pisać zgodnie z zasadami ortografii."? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Rekrutacja na to stanowisko zakończona, chyba, że będzie na prawdę dużo do pisania to się przyda 2 "pisacz" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, nic, nic. Już rozumiem. Ten pierwszy cytat miał oznaczać, że sam się nie stosuję do tego, co piszę. Jednak wybacz mi, wszechwiedzący Japanstache, ale ja w tym momencie nie pisałem ani dialogów, ani opisów, tylko zwykły post, w którym zdarzył mi się jeden, malutki błąd. Jednak też nie pisałem, że błędów nie popełniam (tym samym też nie zgłaszałem się jako chętny). Słów krytyki się nie krytykuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Mam nadzieję, że moja współpraca z NewIdea Studio będzie owocna i pouczająca dla obu stron :)

 

 

A zgłaszałeś się? Chodziło mi o Bosu. To on będzie pisał u nas dialogi i opisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...