Skocz do zawartości

[GM]Multiplayer,rozmowy,logowanie,zapis


trilek

Rekomendowane odpowiedzi

1.No więc

chciałbym się dowiedzieć jak zrobić multiplayera (takiego jak np.w tibi,runescape)

co do niego jest potrzebne jak go wgrać

2.Jak zrobić w takiej grze multiplayer czat

jak go włożyć w gre

3.Jak zrobić w też grze multiplayer logowanie czyli.wpisanie nicka, hasła,wybranie postaci

i jak do tego zrobić automatyczny zapis

 

Wiem że sobie myślicie że ja dobiero początkujący i takie tam to ja teraz powiem potrzebne NA PRZYSZŁOŚĆ

 

z góry dziękuje serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyszłość zapoznaj się z przykładem Mplay Tymona, znajdujący się w zasobach serwisu, oraz z różnorodnymi kursami i przykładami o 39dll rónież w zasobach serwisu jak i na forum w dziale przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki z gamemakera? :P

 

Ja szczególnie polecam przykład który znalazłem na yoyo games. Także szukałem jakiegoś przykładu "online" i natknąłem się na 1945 online. Nie ma tam czatu jednak prosto go dorobić.

 

link do downloadu

 

Przykład nie jest mój i mówię wam że sam bym takiego czegoś nie napisał :P

 

PS: Gra to przerobiona gra 1945 jednak zamiast rozwalania i nabijania punktów trzeba walczyć z przeciwnikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierz się za to, stracisz cierpliwość albo załamiesz się jeszcze :P, ja z bratem to już parę miesięcy MMORPGa robimy,a dopiero 75% jest więc nie zrobisz tego tak szybko i nie wierz kolegom jak mówią że w 2 dni robią grę Online, bo to debile, w tyle to mój brat ponga zrobił na 2 graczy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wersji PRO gry online nie zrobisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pisałeś że te informcje, kody mają być na przyszłość, a nie na teraz, przecież się można się uczyć bez włączania przykładu. Dlatego nie ściągaj GM5.Za pół roku może będziesz miał 25 zł na GM7 i tym lepiej, bo mówią, że jak ktoś kupi GM7 w czerwcu dostanie za darmo GM8.

EDIT:Nie w czerwcu, tylko po 1 czerwca :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...