Skocz do zawartości

Nintendo DS


Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

Anty, możesz lubić, co chcesz. Nawet możesz być pedałem, ale jak chcesz mieszać DS'a z błotem, to nie temat dla Ciebie. Jak chcesz o PSP pogadać/obrażać DS'a załóż do tego stosowny temat, do którego nikt nie zajrzy. Dobra, skreśliłem, bo znowu platyna się przyklei, że udaję moda.

 

Mi osobiście obydwie konsole się podobają, a wojny między nimi to bezsens, który zaśmieca forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A po co wam zdjęcia oglądać na konsoli do gier? Ja jakoś wolę mieć oddzielne urządzenia do wszystkiego. Ja uważam, że co jest do wszystkiego, to jest do niczego, dlatego muzykę trzymam na emeptrojce, telefon do telefonowania mam, aparat do robienia zdjęć itd.
A ja telefonuję z deesa (no, raz. Ale się liczy!), słucham muzyki z deesa, oglądam zdjęcia na deesie i nawet gram na deesie. Taki jestem super.

 

W PSP GO podobnie jak w DSi nowością jest prawie tylko cena :<
Następny, kurde. W DSi kamerki są właściwie najmniejszą nowością.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nintendo_DSi#..._specifications

http://www.nintendodsi.com/iwataasks/vol1_page1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co da lepszy sprzęt, skoro gry i tak będą wychodziły kompatybilne z Lite? O_o
Pierwsze ekskluziwy już zapowiedzieli, ale nie sądzę, żeby niezależni publisherzy się na to jak na razie decydowali - rynek deesa jest nadal za duży :)

 

Jest też możliwe robienie cartów "DSi-enhanced", które rozpoznają, czy konsola to DS czy DSi i w zależności od tego odpalają np. tekstury w wyższej rozdzielczości albo nie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak ktos chce sie pochwalic nowym samochodem albo zwierzakiem po calym swiecie? Akurat gdy jechalem do Francji jakis rok temu, prawie kazdy mial DSa albo PSP, jednak ze wzgledu iz PSP jest drozsze byly 2 PSP i 20 DSow. W autobusie koledzy pochwalili mi sie TeTetka ktora kogos ojciec kupil, Zwierzakami, i siostra. Przynajmniej jest co robic gdy granie w Mario Party zaczyna byc nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co je robić, jeśli później się ich nie będzie oglądać?
Dobre pytanie, zadaję je sobie za każdym razem, gdy widzę kogoś z tanim aparatem :)

 

@Marmot: Aparat do robienia, ale na pewno nie do przeglądania.
Jakość kamerek (bo to są głównie kamerki) jest na tyle niska, że DSi bardziej nadaje się właśnie do przeglądania.

 

//edit: i do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak ktos chce sie pochwalic nowym samochodem albo zwierzakiem po calym swiecie? Akurat gdy jechalem do Francji jakis rok temu, prawie kazdy mial DSa albo PSP, jednak ze wzgledu iz PSP jest drozsze byly 2 PSP i 20 DSow. W autobusie koledzy pochwalili mi sie TeTetka ktora kogos ojciec kupil, Zwierzakami, i siostra. Przynajmniej jest co robic gdy granie w Mario Party zaczyna byc nudne.

Dobra, ale my nie mówimy o snobach, którzy muszą szpanować, że stać ich na 20 DSów, tylko o normalnych ludziach, którym do grania wystarcza jeden DS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Czy on powiedział, że to jedna osoba miała 20 Dsów? Chodziło raczej o to, że na cały autobus przypadło 20 DSów i 2 PSP.

 

Możnaby w sumie uznać, że granie na DSie to snobizm, bo mi na PSP wystarcza jeden ekranik, a wy 2 musicie mieć... :D [napiszę, że to ironia, coby poniektórzy się nie ciskali]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co wam ta karta pamięci. Muzykę tak czy siak musicie mieć w AAC, a jestem pewien, że nikt nie ma w takim formacie. Zdjęcia po co przechowywać. Filmy na NDS się źle ogląda. A gier z karty SD to się chyba i tak nie odpali, bo by nie powstały nagrywarki R4 przystosowane do DSi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...