Skocz do zawartości

Praca na wakacje...


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

I tutaj mój kolejny problem;/ Praca na wakacje... Chciałbym troche sobie zarobić na własne potrzeby... ale z drugiej strony kto chciałby 12/13 latka do roboty... Mi to wszystko praktycznie jedno ile zarobić można... Z drugiej strony myślę czy to nie jest przypadkiem nie legalne... Wiem, że większość ponyśli o kolejnej seri pod nazwą "Dzieci Neostrady w pracy" ;/ ale nie chcę wykorzystywać rodziców i zarobić jak mółiłem kilka groszy na własne potrzeby... Pytranie moje brzmi... Czy to jest legalne? Na ile % mam szans że ktoś mnie weźmie? Czy to dobry pomysł? i dodam jeszcze jedną rzecz... Moje miasteczko liczy ok. 15 tyś. ludności ;/ Ma ktoś porady jaką pracę jeżeli w ogóle i co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, mi w głowie tylko biznes :D Wiem że jestem trochę młodszy, jednak mam wiele sposobów. Wpisz w google:

"Zarabianie w internecie". Pojawi ci się tysiąc opcji (jak nie więcej).

Są tam prace i dla nieletnich i pełnoletnich lub za zgodą rodziców. (pytanie nie boli :))

Są nawet gierki internetowe w których można zarabiać, ale nie radzę ci:

VSonline.

Jest to gra która jest beznadziejna, zabiera ci czas, uzależnia i jeszcze nie wypłacają ci kasy. Ja znalazłem sposób na zarabianie w internecie, który jest niesamowity, jednak by go zrealizować muszę jeszcze trochę programować moją stronkę w CSS.

No to powiem jedno: szukanie nie boli.

Pozdro i życzę sukcesów :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

programować moją stronkę w CSS.
Lol. CSS hhahhah. Nie no koleś po 1. CSS teraz robi się standardem, a po 2. .. nie chcesz wiedzieć :lol2:

Mój kuzyn rok młodszy ode mnie i ulotki nosi.

I wcale nie musisz :< dobrą stronkę można zrobić i w czystym HTMLu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. CSS hhahhah. Nie no koleś po 1. CSS teraz robi się standardem, a po 2. .. nie chcesz wiedzieć :lol2:

Mój kuzyn rok młodszy ode mnie i ulotki nosi.

I wcale nie musisz :< dobrą stronkę można zrobić i w czystym HTMLu.

LOL HAHAA.

Co?

 

Kargul, w CSS się nie programuje. o_0

 

KRAK, W CZYSTYM HTMLu dobrej stronki nie zrobisz, bo nie będzie zgodna ze standardami + brzydka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do roznoszenia ulotek, wynagrodzenie jest proporcjonalne do ilości rozdanych ulotek. Oczywiście, gdy zrobisz to za szybko (w sensie, że np. 200 ulotek w kilka minut ) pomyślą, że wszystkie wyrzuciłeś do kosza i dadzą Ci co najwyżej kopa w dupę na pożegnanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Co do roznoszenia ulotek, wynagrodzenie jest proporcjonalne do ilości rozdanych ulotek. Oczywiście, gdy zrobisz to za szybko (w sensie, że np. 200 ulotek w kilka minut )
Jesteś pewny? Co prawda ja nie roznosiłem nigdy ulotek, ale myślałem że zleceniodawcy już nie płacą za ilość, ale za czas rozdawania ulotek (czytaj jak Ci się skończą, to Ci dadzą kolejną partię - wtedy już nie ma po co wyrzucać tych ulotek).

 

@GladiusX:

Masz za mało lat, żeby normalnie zacząć pracować, chyba że za zgodą rodziców i tylko w określonych zawodach, bo np. do fabryki Cię nie przyjmą, ale zagrać dziecięcą rolę w jakimś filmie to i owszem.

 

Poza tym głowa do góry, zawsze możesz grzebać po śmieciach i zbierać papier na makulaturę, złom na skup i butelki z kaucją. ;) Skombinuj sobie odpowiedni wózek i do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za mało lat, żeby normalnie zacząć pracować, chyba że za zgodą rodziców i tylko w określonych zawodach, bo np. do fabryki Cię nie przyjmą, ale zagrać dziecięcą rolę w jakimś filmie to i owszem.

 

Poza tym głowa do góry, zawsze możesz grzebać po śmieciach i zbierać papier na makulaturę, złom na skup i butelki z kaucją. ;) Skombinuj sobie odpowiedni wózek i do roboty.

 

Teksty ranmy są zawsze śmieszne :D

 

(nie pytajcie dlaczego :))

 

Sory za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...