Skocz do zawartości

Pure Studio


Purepain

Rekomendowane odpowiedzi

Co innego gdybym widział aktualny stan gry, cele do osiągnięcia oraz umiejętności reszty zespołu, to gdyby mnie zachwyciły to bym mógł iść na układ: "kasa będzie jak się sprzeda".
Bleh, ja zawsze na to szedłem, co prawda wszystkie projekty upadały, ale było czym zapełnić profil na Newgrounds =D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojzax

Bardzo fajny pomysł, serio. Tylko problemem może być to: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11033 .

W innym wypadku poważnie bym się zastanowił nad zmianą nazwy.

 

Edit:

No i mam kolejny pomysł na nazwę. Co powiecie na Iron Breath - Żelazny Oddech/Tchnienie? Są to dwie przeciwności, bo żelazo jest martwe, twarde i obce a oddech symbolizuje życie. To może dodać nazwie klimatu.

 

PS. Jeszcze parę nazw i będę musiał urządzić ankietę :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga, ale uwierz mi że w tygodniu mam zaledwie kilka minut żeby wejść na kompa więc akurat wystarcza żeby wpaść tu na forum. Narazie grę robię w weekendy a w tygodniu co najwyżej robię modele, ale nie martw się w wakacje prace ruszą pełną parą :thumbsup: .

(Tak zauważyłem, że tak wypowiedź brzmi trochę gołosłownie, ale musicie mi uwierzyć na słowo.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Zależałoby mi żeby nazwa miała w sobie jakąś głębie (może za bardzo nie widać tego w poprzednich nazwach, ale są to moje bezowocne jak dokąd starania). Szczerze niezbyt mi wchodzi Tepckor, szczególnie że dużo osób zmieniałoby go na Tępckor (to pierwsze co przyszło mi na myśl widząc tą nazwę :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prędzej nowym, hardkorowszym produktem z serii Orbit bez cukru.

 

A co do Pure, to nie masz co się martwić - nie kserujesz nazwy żadnej firmy ani niczego takiego, więc o użycie zwyczajnego przymiotnika, który przypadkiem stanowi tytuł jakiejśtam gry nikt nie ma prawa się czepić.

 

Analogicznie: znam trzy zupełnie różne piosenki pt. "Maybe" - jedna Brainstormów, jedna Inkspotsów, jedna Elli Fitzgerald. Nie ma tu mowy o łamaniu przez kogokolwiek czyichkolwiek praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro minimalizm jest w modzie, to może po prostu niech nazwie studio "P" i już ;p ?

 

To jest myśl! Zwłaszcza, że wczoraj PoxiPol słusznie stwierdził, że litera P jest ostatnio bardzo modna :D

P-Studio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojzaxa pomysl najlepszy, nazwa chwytliwa i nie oklepana - PURE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mamy już oficjalną nazwę teamu - Pure (Wielkie Dzięki Wojzax :thumbsup: ) Studio (Żeby zachować jakieś nawiązanie do tego, że to team tworzący gry :jezor: ). A tu logo wykonane przez naszego grafika KubęGM:

http://www.gmclan.org/uploader/3290/PURE_studio_bymypy.png .

 

Dzięx wszystkim za pomysły na nazwę! Nie zapominajcie, że jeśli macie wolny czas i jakieś umiejętności, to nadal potrzebujemy Grafików 2D i 3D, bo tych nigdy za mało, oraz Kompozytora.

 

Cheers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...