Skocz do zawartości

Pulpity, strony, programy


maciusiowo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po dłuższej przerwie wracam do mojego projektu.

Jednak mam problem z wymyślaniem nowych pól do bitwy. Ściany sam zrobię, w wersji finalnej każdy poziom/część poziomu ma mieć własną ścianę (motyw i kolorystyka).

Tłami do gry ma być nic innego jak strony internetowe, wasze pulpity, czy też jakiś Open Office. Teraz troszkę konkretów:

Rozmiar: 1920x1080 lub 1280x1024 lub 1024x784

Ma to być pełny screenshot. Potrzebuje sprzecznych grafik na tą samą tematykę (np. Writer z Open Office i Word z Office).

Dobrze by było gdyby były różne systemy operacyjne. Ja to potem skleje w:

2X - 2 połączone zdjątka

1X - 4 połączone zdjątka

1X - Jedno zdjątko

 

mam nadzieje że wszystko podałem. Po prostu zróbcie dużo screenshotów :D

 

Pozdrawiam,

maciusiowo1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam bo może troszkę źle wytłumaczyłem :unsure:

chodzi o to aby zrobić screenshota swojego pulpitu, panelu sterowania czy też innego narzędzia z twojego systemu. Mogą być również strony, ale nie taka pusta jak np. google czy allegro tylko szerokie takie jak tibia.com czy world of warcraft.

No i wstawić tutaj, to potem wybiorę potrzebne i autorów najlepszych screenshotów dam do credsów :D.

 

PS. Na oku mam kolorowe tła, takie jak zapchany panel sterowania.

PS2. Najlepiej jeśli screen pochodzi z visty, linuxa lub innego systemu operacyjnego, innego od xp, ale tła z xp też się przydadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden screenshoot to za mało. No śmiało, co za problem zrobić screenshoota swojego pulpitu, swoich folderów czy swojej strony internetowej? Ale wymóg jest taki, aby był też pasek zadań. Dobrze by było jeśli ktoś ma na komputerze Kasperskiego, Nortona, AcraVira czy też Nod32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jeśli można sobie je skopiować i dodać autora pulpitu do credsów to będzie dobrze :D

a za pliki findows fisty dziękuje bardzo! Znalazłem tam kilkadziesiąt dobrych linijek kodu i graficzek komunikatów które na pewno wykorzystam

Za pierwszym razem korzystałem z plików Przygód Kasperskiego, ale teraz zostaje mi tylko dekomplikacja pliku...

demko tamtej wersji było dosyć grywalne, ale grafika odrażająca

szkoda że wszystko poszło się szczypać z powodu głupiego wirusa..

dobra koniec offtopu - więcej screenshotów, więcej!

 

edit: przejrzałem cały temat z pulpitami. Mam 2 :/ (Marmota i Dark Maula - da się już jako tako skleić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryba

thx, mam nadzieje że będę mógł w czym przebierać aby wybrać odpowiednie tła

@wiatrak

no proszę! linux! wspaniale, skleje to z screenshotem worda i będzie już jedno tło.

mógłbyś dać jeszcze panel sterowania, i "mój komputer" (nie wiem jak to się w linuxie nazywa)? byłbym bardzo wdzięczny

 

@topic

wszystko pięknie, ale może ktoś da screena z visty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...