Skocz do zawartości

przyklad GPS + Przyklad labiryntu xd


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm nie wiem czy to komus sie przyda wogole, ale mogłes sie bardiej postarac i chociaz ten przycisk w gornym lewym rogu tak zrobic zeby sie nie poruszał.

GML (draw)
x = view_xview;

y = view_yview;

draw_sprite( sprite_index, 0, x, y );

I sie nie porusza.

 

Przykład do d***. Nic z tego się nie da zrobić. Nonsens i w ogóle.. pała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi Dawwids: Pała. :)
:>

Eeej... ja jestem Dawidds... ;[

 

Co do przykładu, normalnie, dziwie się, że to mówię, ale spodziewałem się czegoś lepszego... ;|

Albo inaczej - czegoś mniej kiczowatego.

 

Spodziewałem się przykładu radaru, a tu jakiś szajs, który można napisać w 10 liniach kodu, na dodatek pseudo-hud nie nadąża za ekranem...

 

Pała :)

 

Hmmm... może zamiast listy top5 najlepszych gier zrobię listę top5 najgłupszych przykładów...? tydzień będzie zapełniona... ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ;P Dawidds :) W tydzień będzie zapełniona przez 1 tego samego autora :P

 

Pivot rządzi!

 

Pivot: ile robiłeś ten przykład?? Nie wątpliwie musiał być bardzo pracochłonny:D

 

A gdzie ocena przykładu? Od oceny przykładu jest ten temat, nie od offtopowania. Warn za offtop.

Minek

 

E: Nie Lubieć Cięm. Dałem ocenę w 1 poście. Naucz się czytać. A i warny daje się czerwoną czcionką -.-. Klamka. Już CI poprawiłem na czerwony <foch>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol jak przeczytałem 'GPS' to myslalem ze sie bedzie szlo i bedzie jakas laska mówić: skręć w lewo skręć w prawo zawróc a tu ekran za myszką lata i jakieś szopy są oraz pare drzewek.. nie wiem po co to ma byc.. mi sie tylko przydalo do tego bo looknąłem jak zrobic ruszanie ekranu za myszką i za to 3+/5 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubal09 ty takiego czegos nawet bys nie zrobil a odnosisz sie tutaj jak jakiś doświadczony pro gml-owiec .. ba nawet jak twórca gmla ;]

 

Nie...Wiem że bym nie zrobił ale no cóż. Gośc wystawił przykład więc mogę go krytykowac nie?

 

A kto zakłada 50 proc. tematów w pytania dla początkujących?

 

47X...ehh.

 

Michał - Zmieniam zdanie. Nie jestes 47xxxxx. Takim ***** to aż ty nie jesteś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47xx8 w pytania początkujących siedzi najwięcej ludzi - przejrzyj sobie.. np spójrz w pytania zaawansowanych: bedzie przeglądać góra 3-4 osoby a w p. począt. 8-12 osób tak po południu. więc w p. pocz. lepiej zakładać bo więcej ludzi i odpowie i szybciej.. no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że zaspamię, ale muszę odpowiedzieć.

 

A bo nie.

Np. ja jak przeglądam forum, to lecę tak:

1. Wchodzę w Pytania Początkujących

2. Jak zawsze jest tam masa tematów, a, że nie chce mi się wszystkich czytać, to przeglądam tylko te. które mają mało (do 3) odpowiedzi, ew. jakiś fajny, intrygujący temat :P

3. Wchodzę w pytania zaawansowane.

4. A, że tam jest b. mało tematów, przeglądam wszystkie.

 

Co z tego, że Pytania Początkujących czyta więcej osób - nie dziw się.

W PP jest 20-30x więcej tematów niż w PZ, na dodatek osoby, które go przeglądają są raczej tymi osobami, które nie pomagają, a same potrzebują pomocy :)

 

A teraz już zamknij ten temat, bo jeszcze ktoś będzie chciał wrzucić swoje 10 groszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...