Skocz do zawartości

CryEngine 3!


baca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Dla mnie mogliby nad tym popracować w ciszy jeszcze ze 2 lata i zaskoczyć publikę możliwościami. Jak na razie między każdą nową generacją silnika jest coraz mniej czasu i coraz mniej zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na razie między każdą nową generacją silnika jest coraz mniej czasu i coraz mniej zmian.
Wiesz, wszystkie drogi ze szczytu prowadzą tylko w dół. Serio, zrób screen z Crysisa i powiedz, co można jeszcze w tym silniku ulepszyć. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można go ściągnąć? I z kąd?

 

Darmowy... Nie do końca.

Musisz posiadać na niego licencję (czyt. Posiadać, którąś grę bazującą na Source).

https://gmclan.org/up3370_6_sourcegames.html

 

(FFs zapomniałem zainstalować SDK na tej instalce windy :P)

https://gmclan.org/up3370_6_sdk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa - jak chcesz to możesz za darmo stworzyć cokolwiek w tym silniku, ale jest takie uzależnienie, że żeby to odpalić, użytkownik końcowy musi mieć Half-Life 2, Counter Strike Source, Day Of Defeat Source, Portal albo Team Fortress 2. Jest trochę gier tak wydawanych np.: DIPRIP, Zombie Panic Source, Insurgency czy Age Of Chivalry. Możesz też kupić licencję, żeby Twoja gra była osobnym produktem. Tak są wydane np. The Ship, Dark Messiah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Wiekowość oprawy graficznej w tym przypadku widać, i to dość mocno.

Znajdź mi innego fantasy fps'a z lepszą grafiką, trybem multi, ciekawą fabułą i taką fizyką (Nabijanie na kolce, kucie lodem podłogi - a moby ześlizgują się po niej i spadają w przepaść, odcięcie mostu w momencie, kiedy dużo przeciwników szarżuje na Ciebie, strzał lukiem w nogę takiego podparcia, które ma na sobie skrzynki/beczki, pizgasz błyskawicami w przeciwników którzy są w wodzie i wiele innych motywów) - Dla mnie jeden z najlepszych fps-ów w które grałem przez ostatnie 2-3 lata - a uwierz, gram całkiem sporo w ten gatunek. I nie gadaj, bo jest kilka lokacji które prezentują się ślicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ziom spox elo kox men joł zczai kul own he ch he hejl łofnet nom

 

z tego co mi wiadomo nie pracują na crysisem dwójeczką, tylko zapowiedzieli jakiś czas temu inną grę, w innym świecie i o innej tematyce. Kawałek świata widoczny na trailerze.

 

nom ehe kox men spoko ownd men no joł elo

 

edit: ano i mnie pomyliłeś z kimś łegzjetjutjosie

 

edit2: men joł owned czekam na riposte no co ehe men

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ya, dobrze się czuję.

 

Co z tego, że skafander z jedynki, skoro prezentują sceny i wszystko z jedynki, tylko z nowymi efektami graficznymi ? też mi odpowiedź.

 

A Crysisa to i trójkę zapowiadali wiesz ? No ale co z tego.

 

Postanowili robić nową grę, nie pamiętam tytułu ale chyba oficjalnie ją zapowiadali. Te lokacje przypominające UE3 to właśnie ich ta nowa gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez optymalizacji grafika moze isc sie kochac na lepszych sprzetach. Crytek stawia na dobre efekty nawet na sprzecie 3 lata wstecz, a wiec dla nich optymalizacja ma najwieksze znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...